18 Kasım 2013

Vatan Bilgisayar Değişim Kararı Alınan Telefonumdan Hala Haber Yok!

Yaklaşık 6 ay önce satın aldığım iPhone 4 telefonumu 2,5 ay önce hoparlöründen ses gelmediği için Vatan Bilgisayar Gaziantep mağazasından yetkili servise gönderdim. 20 iş günü dolduğundan (hatta 40 iş günü oldu) yetkili servis değişim kararı almış ancak yeni cihaz henüz tarafıma ulaşmamıştır.

Ayrıca müşteri hizmetlerini arayarak ben bu cihazdan tekrar almak istemiyorum, farklı bir cihaz almak istiyorum diye belirttim. Ancak defalarca kez aramama rağmen müşteri hizmetlerini ne yeni cihazım ne de farklı bir cihaz alıp alamayacağım konusunda bilgi verilmiyor. Bu kadar mağdur etmeye hakkınız olmadığını düşünüyorum. Daha ne kadar bekleyeceğim. Acil dönüş yapılsın.

Hakan 67 Okunma

Cevaplar

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi18 Aralık 2013

    Bilindiği üzere garanti verme işlevi ithalatçı- imalatçı/üretici sorumluluğundadır. Ve garanti veren firma bilgisi de Garanti Belgesinde yer almaktadır. Şu hususu önemle ve bilhassa belirtmek isteriz ki; VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olup, YETKİLİ TEKNİK SERVİS değildir. Tüketicilerin seçimlik haklarını kullanmaları için oluşması gereken koşullar vardır, öncelikle ürünlerin belirtilen sürelerde AYIPLI olduğunun ortaya çıkması lazım gelmektedir. Dolayısıyla öncelikle ürünün ayıplı olduğunun yetkili servis raporu ile tespit edilmesi gerekmektedir. VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olduğunu ve YETKİLİ TEKNİK SERVİS olmadığını tekrar hatırlatmak isteriz. Tüketicilerin ürünle ilgili şikâyetleri var ise, ürünün yetkili servisi tarafından muayene edilmesi ve durumun rapor ile tespit edilmesi gerekmektedir. Saygılarımızla

  • Hakan26 Kasım 2013

    Vatan Bilgisayar denilen bu kurumun kalitesi ortada. Bugün yine müşteri hizmetlerini aradım oradaki adamcağız da mahkemeye verin diyor.Yani durum ortada cihazı alamıyacağım öyle gözüküyor.

  • Hakan23 Kasım 2013

    Bu kadar zaman oldu dönüş yapan hala yok.Yazıklar olsun vatan bilgisayar başka bir şey söylemiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön