Vatan Bilgisayar Değişim Kabul Etmiyor.

Taner Taner20 Eylül 16:01

16.09.2020 tarihinde Vatan Bilgisayar'dan aldığım iPhone se modelindeki telefonun pil gücünde bir problem var. Sabah 100 le şarjdan aldığım telefon öğleden sonra 20 altına düşüyor. Birkaç mail alıp göndermek, birkaç kısa süreli konuşma dışında bir şey yapmadığım halde. 5.300 TL vererek aldığım cihaz akşam 18:00 a kadar bile idare etmiyor.

Vatan Bilgisayar kesinlikle sorumluluk kabul etmiyor. Apple yetkili servise götürdüm cihazda bir problem görünmüyor ama kesinlikle cihaz problemli. Apple; satışı Vatan yaptığı için sorumluluk onlarda diyor. Eğer cihazı Apple mağazalarından direk alsaydınız 14 gün iade veya değişim hakkınız vardı fakat vatandan aldığınız için biz karışamıyoruz diyor.

Vatan ise Apple bu cihaz sorunlu diye rapor vermezse ben değişim yapamam diyor. Her iki tarafta hiçbir şekilde yardım etmiyor. Sonuç 5300 TL vererek aldığım ama akşama kadar kullanamadığım telefonumla kalmış durumdayım. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Taner 21 Eylül 10:52

Son durum; 20.09.2020 farklı bir Apple servise götürdüm. Yazılımında bir problem olduğunu söylediler. Yeniden yazılım yüklediler. Problemi donanımsal olmadığı için değişim veya iade şansım yokmuş. Apple mağazalarından alsaymışım iade ve değişim yapılabilirmiş. Vatan Bilgisayar'dan aldığım için yapamazmışım.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler