Vatan Bilgisayar 'dan  Alınan İPhone 6 Sınırlı Garanti!

Huseyin Huseyin 23 Temmuz 15:21

26/08/2018 tarihinde Vatan Bilgisayar'dan satın almış olduğum iPhone 6 cihazım 13 Temmuz tarihinde açılmadı şarj da almıyordu. Vatan Bilgisayar'a gittim. Sınırlı Garanti kapsamında olduğu için tamiri ya da değişimini talep ettim. Telefon Ofis İletişim'e gönderilmiş Vatan Bilgisayar'dan bana atılan mesajda 2069 Tl servis ücreti talep edilmektedir. Red yazarak gönderdim. 

Vatan Bilgisayar ve iPhone destek merkezi ile yaptığım görüşmeler de sonuçsuz kaldı. Tarafıma iletilen telefonunuz sıvı ile temas etmiştir. Kullanıcı hatası dendi. Bakın faturayı da ekleyeceğim göreceğiniz üzere ekran koruyucu ve koruyucu kılıf da satın aldım ve dikkatli bir kullanıcıyımdır. 

Benim iPhone almamın sebebi olan marka güvenirliği ve ürünün arkasında duracakları düşüncesi idi. Durmadılar. Vatan Bilgisayar'a gelince yıllardır bilgisayar parçaları, monitör, televizyon, ekran kartları, SSD dahil satın aldığım sadık bir müşteri olmama rağmen en ufak bir durumda müşteriye (ki garanti kapsamında bir ürün olmasına rağmen) sahip çıkmamaları hem üzücü hem düşündürücü. Belgelerimi taratıp Hakem Heyeti'ne de başvuracağım.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler