Vatan Bilgisayar Çalışanlarının Bilgisiz Olma Sorunu

Bilge Bilge25 Şubat 11:35

Muğla Vatan Bilgisayar'dan aldığım telefon ekrandan çizikli çıktı ve telefonu da ekran koruyucu takmak in kendileri açmışlardı. Ekran koruyucuyu taktıktan sonra telefonu elime aldım, elimde başka bir telefon olduğu için de sim kartını takmakla uğraşmayayım şimdi diye akşam Eve gidene kadar telefonu elime almadım. Eve gittiğimde ekranın sol alt köşesinde sadece beyaz ekranda görülen bir çizik fark ettim ve sabah direkt mağazaya geri gittim acaba ekran koruyucudan dolayı mıdır diye.

Daha 24 saat bile geçmemişti gittiğimde ve kendi taktıkları ekran koruyucunun altından çıkan çizik sonrası benim iyi niyetim soruşturuldu, yapabilecekleri bir şey olmadığını söylediler yeni almış olduğum telefonu incelemeye almaları gerekiyormuş ama Apple'a gidip sorunu belgeleyen bir belge alırsam anında değişim yapabileceklerini söylediler. Ben de bunun daha hızlı bir çözüm olduğunu düşündüğüm için ve zaten İstanbul'a döneceğim için direkt Apple'a gittim ve istedikleri belgeyi de aldım.

Sonrasında Kadıköy'deki Vatan şubesine bahsedilen belgeyi götürdüm orada da yine mağdur değil de suçluymuşum muamelesiyle telefonu yine de incelemeye götürmeleri gerektiğini söylediler. Ben de madem in sonunda telefon illa ki verilecek o zaman eski telefonumu kargolatıyım ki telefonsuz kalmayayım diye oradan da çıktım eski telefonum geldikten sonra da Acıbadem vatana gittim. Acıbadem Vatan'da ki arkadaş olayın çok basit olduğunu bahsedilen belgeyi hemen Apple'a gönderip onayladıkları zaman anında değişim yapabileceklerini hatta bunun hemen olabileceğini o yüzden oradan çok uzaklaşmamam gerektiğini vs. Söyledi.

İçime su serpilmişti ki tüm gün bir geri dönüş yapılmadı, ertesi gün pazardı zaten bir dönüş beklememiştim ama pazartesi de bir dönüş yapılmadı ve salı günü ben aradığım zaman ancak konu hakkında bilgilendirildim ve telefonumun incelenmeye gittiğini öğrendim.

Yaşadığınız herhangi bir sorunda her mağazada bambaşka bir bilgilendirmeyle karşılaşıyorsunuz ve kendilerine bi şey dedirtmemek için okları hep sizin üzerinize çevirmeye odaklılar, müşteri memnuniyeti kesinlikle sıfır. 1 aydır Vatan'dan aldığım bir telefon yüzünden oradan oraya gidiyor ve mağduriyetime mağduriyet ekliyorum. Vatan'dan asıl ricam lütfen mağazalarına bilgi sahibi insanlar koysun ki müşterilerinin işlerini daha da zorlaştırmasın ve sattığı ürünler hakkında biraz bilgili olsun.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler