22 Şubat 2013

Vatan Bilgisayar Bilgisayarımın Arızası İçin Servis Ücret İstiyor!

Ankara da Vatan bilgisayar dan aldığım dizüstü bilgisayarımı fan arızası için iki sefer vatan bilgisayar servise teslim ettim her iki seferde aynı arıza için 2 farklı çözüm önerdiler ( tabi ücret karşılığı ) ve hala sorunum devam ediyor.


Ne yazık ki kurumsal kimliğe sahip bir firma adı altında karşınıza probleminizi anlamakta dahi zorluk çeken müşteri temsilcileri yada internet ortamında kimin ne zaman okuyacağını ve nasıl değerlendireceğini bilmediğiniz formlar çıkıyor. Ve hala aynı problemi yaşamaya devam ediyorum!

Celal 44 Okunma

Cevaplar

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi13 Mart 2013

    Bilindiği üzere garanti verme işlevi ithalatçı- imalatçı/üretici sorumluluğundadır. Ve garanti veren firma bilgisi de Garanti Belgesinde yer almaktadır. Şu hususu önemle ve bilhassa belirtmek isteriz ki; VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olup, YETKİLİ TEKNİK SERVİS değildir. Tüketicilerin seçimlik haklarını kullanmaları için oluşması gereken koşullar vardır, öncelikle ürünlerin belirtilen sürelerde AYIPLI olduğunun ortaya çıkması lazım gelmektedir. Dolayısıyla öncelikle ürünün ayıplı olduğunun yetkili servis raporu ile tespit edilmesi gerekmektedir. VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olduğunu ve YETKİLİ TEKNİK SERVİS olmadığını tekrar hatırlatmak isteriz. Tüketicilerin ürünle ilgili şikâyetleri var ise, ürünün yetkili servisi tarafından muayene edilmesi ve durumun rapor ile tespit edilmesi gerekmektedir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön