Vatan Bilgisayar Bana Bilgi Vermedi

Tolga Tolga5 yıl önce

Samsung Galaxy note 3 marka cep telefonumun 3 ay sonra s-peni ile ekranda parmak izi büyüklüğünde zayıf algılayan bir bölge farkettim ve Vatan Bilgisayar'a servis için verdim. Yetkililer bıraktığım telefon numarasından tarafıma bilgi verileceğini söylediler. Bilgi için aranmadım ya da mesaj dahi gelmedi.

Sonrasında bugün yine arayarak müşteri temsilcisinden öğrendiğim üzere telefonum kullanıcı kaynaklı arızalanmış!? Ücretli tamir gerekiyormuş, gene bilgi verilmedi. Evde 2-3 kez fabrika ayarına döndüğümde düzelme ve yeniden bozulmalar vardı. Meğer Kullanıcı kaynaklıymış! Şu ana kadar Vatan Bilgisayar'dan 5 cep telefonu 2 notebook 2 laptop 1 macbook air almış biriyim. Başka da ürün almayacağım.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Tolga 5 yıl önce

Vatan Bilg. iletişime geçti teşekkürler. Ancak Samsun Türkiye yetkili servisi çok kötü. Note 3 ekran darbe kaynaklı arızalı dediler ve 580 TL ücret talep ettiler. Ödemedim ürünüm geri geldiğinde evde kendim kullandığım kılıf kaynaklı ısınma problemi nedeniyle s-pen algılamayan bölge oluştuğunu tespit ettim telefonda. Kılıfsız kullanıyorum gayet yazı yazıyor ve ekran sorunsuz. Peki servis neden sağlam ekrana 580 TL fiyat biçti ? Servis adı BilTech diye hatırlıyorum kalitesi çok kötü. Teşekkürler "Şikayetvar" ekibi.

Vatan Bilgisayar Logo Vatan Bilgisayar 5 yıl önce

Müşterimize iletişim kanalı ile bilgi verilmiştir. Saygılarımızla. Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş www.vatanbilgisayar.com

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler