10 Haziran 2014

Vatan Bilgisayar Ayıplı Ürün Sattı

8 Mart 2014 tarihinde Samsung S5610 Siyah Cep Telefonu aldım. Aldığım gün akşama kadar telefon 3-4 kere kendi kendine kapandı. 9 Martta da aynı durum tekrar edince telefonu servise götürmek üzere kapattım. 10 Martta telefonu Müşteri Hizmetlerine açıkça iade istediğimi yazarak teslim ettim.

26 Martta Müşteri Hizmetlerine gittiğimde teknik servis üründe arızaya rastlayamamış, yazılım güncellemesi yapıp geri göndermiştir. Tekrardan iade talebi ile teknik servise gönderdim. Tekrar arıza yok diye gönderdiler. Şu an telefon tekrar kendi kendine kapanmaya başladı. Vatan Bilgisayar ile çözüm yolları kapandığı için Tüketici Hakem Heyetine başvuracağım. Mevcut ise iş ahlakınızdan şikayetçiyim.

Kurtuluş 212 Okunma

Cevaplar

 • Kurtuluş14 Ocak 2015

  Sorun Çözülmedi

 • Kurtuluş14 Haziran 2014

  Vatan Bilgisayar sorumluluğu teknik servise atmış, sattığı ürünün arkasında durmamıştır. Çok büyük bir firma oldukları için tek bir müşteri kaybı onlar için önemli değildir. O nedenle çoğu şirkete olduğu gibi 3. nesili göremeyeceklerdir. Anın tadını çıkartınız.

 • Vatan Bilgisayar Temsilcisi13 Haziran 2014

  Müşterimize iletişim kanalı ile bilgi verilmiştir. Saygılarımızla. Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş www.vatanbilgisayar.com

 • Kurtuluş12 Haziran 2014

  Müsait değildim.

 • Vatan Bilgisayar Temsilcisi12 Haziran 2014

  Değerli Müşterimiz; Konu hakkında 10:20 sularında size geri dönüş yapılmış olup, ulaşılamamıştır. Saygılarımızla. Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş www.vatanbilgisayar.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön