08 Mayıs 2013 #1785980

Vatan Bilgisayar Avanslı Satın Alınan Malın Teslimi!

28.nisan.2013 pazar günü vatan bilgisayar carrefour karşısındaki mağazadan almış olduğum. ürünü halen teslim alamadım. Müşteri temsilcisine ürünü bu mağazadan değil şehir merkezindeki Cevat yurdakul caddesinde bulunan mağazadan alabilir miyim diye sorduğumda elbette alabilirsiniz cevabını aldım. sonraki hafta içinde hem mağazayı hem de 444 ile başlayan numarayı aradım.


Geri dönüş olmadı. Pazartesi günü 06.05.2013 tarihinde telefon ile aradılar ürün mağazamızda gelin alın dediler. Cevat yurdakul caddesindeki mağazadan teslim alacağımı bildirdim. Şu anda halen ürünü teslim alamadım. Vatan bilgisayarın bu tutumunu kınıyorum. bir daha tercihim asla Vatan bilgisayar olmayacaktır.

Nejdet 474 Okunma

Cevaplar

  • Nejdet13 Mayıs 2013

    Merhaba, Vatan Bilgisayar firmasından geçen ay içinde avanslı almış oduğu ürün halen tarafıma teslim edilmemiştir. 06 mayıs tarihinde telefon ile aradıklarında, ürünü satın alırken Cevat Yurdakul şubesinden almak istediğimi ve bunun mümkün olduğunu söylediler. Ben ürünü bu şubenizden almak istiyorum talebime rağmen ilgili firmanın duyarsızlığı sürmektedir. Sadakat konusunda çevremi de etkilemek suretiyle alış-veriş yapmalarını engellemek için elimden geleni yaparım.

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Konu, ilgili birime aktarılmıştır. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön