15 Şubat 2014

Vatan Bilgisayar Arızayı Gidermemiş

12 Ocak'ta 31MS0013582 servis no'lu bilgisayarı arıza için teslim ettim. İlk arıza tespitinde 250 TL istendi ama bu mesaj bana gelmedi. Bilgisayarınızı şubeden alabilirsiniz mesajı geldi. Bilgisayarı almak için gittiğimde arızanın giderilmediğini gördüm. Tekrar yapılması için teknik servise iletilmesini istedim.

Bu kez ikinci gelen mesajda 690 TL'lik ücret istendi. Teknik servisi arayarak bu ücret farkının neden kaynaklandığını sorduğumda panelde darbe var dendi. Ancak ilk raporda darbe ile ilgili bir ibare yoktu. Bununla ilgili birkaç kez şubenize gitmeme ve müşteri hizmetlerini aramama rağmen sonuç alamadım. Şikayetimin giderilmesini aksi takdirde yasal yola başvuracağımı bildiriyorum.

İrfan 37 Okunma

Cevaplar

 • Vatan Bilgisayar Temsilcisi13 Mart 2014

  Müşterimiz ile iletişime geçildi. Konu çözümlendi. Saygılarımızla.

 • Vatan Bilgisayar Temsilcisi20 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, Konu hakkında gerekli araştırma yapılıp geri dönüş yapılacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

 • İrfan20 Şubat 2014

  İletişim kanalı ile bilgi verildi deniliyor. Ancak farklı bir şey söylemiyorlar. Kendi hatalarını da kabul etmiyorlar. Araştırıp döneceğiz dadiler 1 gün geçti hala ses seda yok.

 • Vatan Bilgisayar Temsilcisi17 Şubat 2014

  Müşterimize iletişim kanalı ile bilgi verilmiştir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön