04 Ağustos 2016 #6105667

Vatan Bilgisayar Arızalı Ürünü Tamir Etmiyor!

Bilgisayarımın güç kaynağı fanı durduğu için kurumsallığına güvendiğim Vatan Bilgisayar'dan aynı güçte Thermaltake 80 + Bronze güç kaynağı aldım. İlk aldığımda fan kısmından hafif tıkırtılar geliyordu önemsemedim. Aylar sonra 5-10 dakikada bir birkaç saniyelik cızırtı sesleri ve kokular gelmeye başladı ve zaman geçtikçe sıklaştı. Bilgisayarıma zarar vereceğini anladığım için söküp Antalya Kepez şubesine garantiye verdim.


İlk 2 hafta boyunca gönderdikleri yer dünyanın öbür ucundaymış gibi sadece "servis yolunda" bilgisi verildi. 3. hafta sonunda da cihazda hiçbir şey yok diyerek elime verdiler. Cihazdan yanık kokusu gelmesini doğal bulan firma cihaz patlayıp bilgisayarım bütün parçaları yanınca mı değişecek? Sadece yanık kokusu değil cızırtı sesleri de var oysaki. Parasında değilim, ama tüm kanuni hakkımı kullanıp bu cihazı tamir ettireceğim. En sonunda da çöpe atıp farklı bir firmadan alacağım.

Mahmut 343 Okunma

Cevaplar

  • Mahmut01 Mayıs 2017

    Cihazı daha medeni bir şubesine götürdüğümde ilgi alaka gördüğüm, arıza yoktur denilerek verilen cihazı sıfırı ile değiştirtdiğim bir firma. Asla pes etmeyin hakkınızı sonuna kadar savunun. İnsan ayrımcılığı yapan sınıf farkı gözeten bir firma olduğunu gösterdiği için asla alışveriş yapmayacağım, siz de farklı bir bayisine götürerek hakkınızı alabilirsiniz.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön