19 Kasım 2014

Vatan Bilgisayar Arızalı Ürün ve Sonrasında Tespit Edilen Montaj Hatası

10.05.2014 de Bostancı şubeden toplama bilgisayar sistemi satın aldım, almaz olsaydım. Ekran kartı 1 ay içinde arızalandı değiştirdiler. Sonra 3 ay geçti yine aynı arıza Bostancı şube montaj bölümünden biri yardımcı oldu sorun modüler güç kaynağının montajını yanlış yapılmasıymış telefondan tarif ederek düzelttikten sonra kullanmamı yine aynı arıza olursa getirmemi istediler.


Devam etti götürdüm bu sefer kendi hataları olduğunu kabul etmiyorlar. Satan farklı benimle ilgilenen eleman farklı montaj yapanı bulamıyorlar. Kamera kayıtlarından bakmaya tenezzül bile etmiyorlar ilgisiz ve müşteri memnuniyetinin varlığından haberi olmayan eleman çalışıyor malı satana kadar her şey sözde vaatleri yalan.

Gökhan 767 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan05 Aralık 2014

    Kaç gün geçti hala bi cevap yok bu kadar ilgisiz ve birbirinden habersiz firma hayatım boyunca görmedim herşey satana kadar tabiki uğraştırın müşteriyi paramın hakkı olan ne ürününüzden ne hizmetinizden hiç bi sekilde yararlanamadım hakkımı yasal yollardan arayacağım boşuna yazmayın ilgileniyoruz diye...

  • Gökhan22 Kasım 2014

    Defalarca Firma ile irtibata geçtiğimde kimse çözüme yönelik bilgi vermedi tek diyebildikleri ilgili ekibe bilgi verildi.

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi20 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz; Konu ile ilgili talebiniz değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra size geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla. Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş www.vatanbilgisayar.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön