12 Ekim 2015

Vatan Bilgisayar Arızalı Ürün ve İlgisizlik!

1 yıl önce Vatan Bilgisayar'dan probook marka 250 lira karşılığında tablet aldım. Tablet 1 yılda en az 7 defa bozuldu. Vatan Bilgisayar'a iki defa bozuk şekilde getirilmiş bizden habersiz tekrar gönderilmiş. Yenisi geldiği halde sorun hâlâ devam etti. Başka marka talep ettiğimiz halde bize yanıt verilmedi. Paramı kuruşu kuruşuna geri istiyorum. Bir daha Vatan Bilgisayar'dan 1 liralık alışveriş yapmam firmadan ilgisizliğinden ayrıca şikayetçiydim bizimle hiçbir şekilde ilgilenip olumlu yorum vermediler. İşi devamlı yokuşa sürüyorlar. Tüketici hakem heyetine gitmekten başka çarem yok.

Ergün 151 Okunma

Cevaplar

  • Ergün20 Ekim 2015

    hâlâ tabletten bir haber yok. Yarın ilk işin Kocasinan kaymakamlığına gidip dilekçe vereceğim. Tüketici hakları mahkemesinden tek isteğim paramı geri almak lütfen bu konuylailgilenin okullar açıldı kızım ödevini tabletinden araştırıyordu. Bir an önce Paramı geri alıp daha iyi bir tablet almak istiyorum.

  • Ergün15 Ekim 2015

    Tabletimiz garantiye gideli 1,5 ay oldu hâlâ yanıt yok bugün yine vatan bilgisayarı aradım 1 yılda 7 defa bozuldu dedim cevap aynen şöyle; tabletinizin kapasitesi o kadar. Peki satarken niye kapasitesi bu kadar diye doğruyu söylemiyosunuz. Pes yani ne diyim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön