Vatan Bilgisayar Arızalı Ürün İadesi

Samet Samet21 Eylül 14:48

14 Mart 2020 de aldığım laptop 6 ay sonra hard diski tamamen bozuldu. Laptopu eşim grafik çizimleri için kullanıyordu bu arızayla birlikte bütün kitap çizimleri silinmiş oldu. Çizim için performans sorunları da yaşadığımız laptopun hard diski de tamamen bozulunca laptopu iade edip yerine yine Vatan Bilgisayar'dan olmak üzere farkını da ödeyerek daha iyi bir bilgisayar almak istedik. Ancak iade hakkımızın 3 gün önce bittiğini ve geri alamayacaklarını ilettiler. Ben laptopu keyfi sebeplerden değil performansı yetersiz ve hard diskinin çok kısa sürede bozulmasından dolayı değiştirmek istemiştim. Laptop 3 gün daha önce bozulsa değiştirebilecekken 3 gün gibi kısa bir süre için almamaları beni üzdü. Sadık bir müşteriniz olarak tüm ürünlerimi fiyatı fazla bile olsa kurumsal kimliğinize güvenerek sizden alıyordum ama 3 gün için bizi mağdur edeceksiniz bundan sonraki süreçlerde Vatan Bilgisayar'dan hiçbir şey almayacağım. Konuyu sosyal medya aracılığıyla size daha önce iletmeme rağmen geri dönüş olmadı. Konuyla ilgili çözümünüzü bekliyorum.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
  • 1Yorum

Cevaplar

profile-icon Samet 2 gün önce

Ne sosyal medyadan ne çağrı merkezinden ne de şubelerinden hiçbir şekilde kimse bizimle ilgilenmedi. Laptopu arıza giderilmesi için vatana verirken söylediğimiz hiçbir talebi servise iletmediler. Size servisten SMS gelecek denildi. SMS geldiğinde arayın işlemlerinizi yapalım dediler. Haftalarca laptop Vatan Bilgisayar'dan servise gidemedi ve daha sonra bir SMS geldi laptop hazır gelip alabilirsiniz diyor. Hani SMS gelecekti de sizde taleplerimizi servise iletecektiniz?ben bugüne kadar yaptığım alışverişlerde firmanın kurumsallığına güvenip fiyat farkını hiç problem etmemiştim ama görünen o ki güvenim boşunaymış. Bize dikkate bile almadılar.  

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Ozan 3 hafta önce  

    Kurumsal kimlik derken? Arızalı urunu iade etmek istedim, iade almıyoruz yasal olarak hakkınız yok iade etmeye 175 ara istersen dediler. Ticaret yapıyoruz, bizde markalardan alıp burada satıyoruz, neden sattığımız urunu geri alalım, dediler.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler