14 Şubat 2013

Vatan Bilgisayar Arızalı Telefonu Yapıldı Diye Verdiler!

Vatan bilgisayardan aldığım cep telefonumu tamir edilsin diye götürüp verdim. 19 gün sonra bana telefonumun hazır olduğunu ve alabileceğimi söylediler. Vatan müşteri hizmetinden telefonu alırken test edildiğini söylediler. bende o an denemek istedim ama şarjı tamamen bitirdikleri için maalesef kontrol edemedim.

Eve gelip şarj ettikten sonra birde ne görelim aynı arızalar aynen devam ediyor. Yani nasıl gönderdiysem öyle gelmiş. Vatan dan alışveriş yaptığıma o kadar pişmanım ki. Dilerim ciddi bir firma sorumluluğu içerisinde bir vatan yetkilisi çıkar ve bu mağduriyetim giderilir. malum parayı sokaktan toplamıyoruz biraz Allah korkusu lütfen ayrıca telefonum daha 5 aylık bunu da belirteyim.

Yavuz 44 Okunma

Cevaplar

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi13 Mart 2013

    Bilindiği üzere garanti verme işlevi ithalatçı- imalatçı/üretici sorumluluğundadır. Ve garanti veren firma bilgisi de Garanti Belgesinde yer almaktadır. Şu hususu önemle ve bilhassa belirtmek isteriz ki; VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olup, YETKİLİ TEKNİK SERVİS değildir. Tüketicilerin seçimlik haklarını kullanmaları için oluşması gereken koşullar vardır, öncelikle ürünlerin belirtilen sürelerde AYIPLI olduğunun ortaya çıkması lazım gelmektedir. Dolayısıyla öncelikle ürünün ayıplı olduğunun yetkili servis raporu ile tespit edilmesi gerekmektedir. VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olduğunu ve YETKİLİ TEKNİK SERVİS olmadığını tekrar hatırlatmak isteriz. Tüketicilerin ürünle ilgili şikâyetleri var ise, ürünün yetkili servisi tarafından muayene edilmesi ve durumun rapor ile tespit edilmesi gerekmektedir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön