14 Mart 2016

Vatan Bilgisayar Arızalı Bilgisayarın İadesi ve Ödenemeyen Bedel İadesi!

13 Aralık 2015'te Vatan Bilgisayar'ın Balçova İzmir mağazasından maalesef Asus bilgisayar alma gafletinde bulundum. Meğer başından beri arızalı bilgisayarı 2 ay sonra servise gönderdiğimde üretimi olmadığı için malın bedel iadesi yapıldı. 16 Şubat 2016 da başvurdum, 17 şubat 2016'da Garanti Bankası İncir Şubesi iade olması için dilekçe yazmışlar fakat halen daha ne gelen var ne de haber ve ben almadığım ürününün taksitlerini ödüyorum sözde bedel iadesi oldu. Sorduğumda ise biz bankaya dilekçeyi yazdık bankaya gidin, bankaya gittiğimde 'banka bana bu sizinle alakalı değil Vatan Bilgisayar'ın işi ve ve herhangi bir geri bildirim olmadığını söylüyor'' anlayacağınız tam manasıyla Vatan Bilgisayar beni mağdur etmekte, herhangi bir çözüm üretmemekte, geri verdiğim malın ücret iadesini gerçekleştirmiyor, gidip gelmekten usandım eski müşteri olarak Vatan'dan alışveriş yapmaktan memnun değilim.

Ufuk 126 Okunma

Cevaplar

  • Ufuk14 Mart 2016

    Bugün Balçova Vatan bilgisayardan Gonca hanım aradı sağ olsun yardımcı olmaya çalışıyor ama sanırım esas sorun İstanbul merkezden kaynaklanıyor çünkü esaslı bir şekilde işini yapabilse bu tür şikayetler olmayacak altı üstü Garanti Bankası kredi kartlarını arayıp geri ödeyin şu vatandaşın parasını demek bu kadar mı zor şu teknoloji çağında... bir de bu Vatan mağazası İstanbul borsasında halka açılma çalışmaları yapıyor pehhh, sen önce bir aydır geri ödemediğin bir kredi kartının parasını iade etmeyi başar ondan sonra... .

  • Ufuk12 Mart 2016

    16 Şubat 2016 da bedel iadesi için başvurdum firma ertesi gün yani 17 Şubat'ta dilekçeyi yazdı ve bir hafta içinde geri iade olur dedi, fakat, garanti bankası bize böyle bir talimat gelmedi sizin şahsi başvurunuz geçerli değil Vatan Bilgisayar bize bedel iadesi yapması için başvurması lazım diyor kime gideceğimi bilmiyorum... . Bence bu tam manasıyla Vatan bilgisayarın müşteri memnuniyetine değer vermediğindendir... .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön