06 Şubat 2014

Vatan Bilgisayar Açılmış Ürünü Bilgilendirmeden Sattı

1 Şubat 2014 tarihinde Vatan Bilgisayar Bahçelievler şubesinden Xigmatek AIO-S80DP marka/model ürün aldım. Eve gelip ürünü kurdum. Fakat kutuyu toplarken üzerindeki koruma etiketinin açılmış ve sonrasında sıradan bir bant ile tekrar kapatılmış olduğunu gördüm. Bu konu hakkında satış esnasında temsilci tarafından bilgilendirilmedim. Ürünü kullandığımdan herhangi bir hak talebinde de bulunamıyorum. Güvendiğim ve sürekli alışveriş ettiğim bir firma idi.

İbrahim 89 Okunma

Cevaplar

 • Vatan Bilgisayar Temsilcisi13 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz; Konu hakkında gerekli aksiyonlar alınmıştır. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

 • İbrahim13 Şubat 2014

  Telefonla yapılan bildirim kutunun içindeki garanti belgesi vb kontrol etmek için ürünlerin açıldığı. Yıllardır alışveriş yapıyorum bu ve bunun gibi firmalardan, ilk defa duydum böyle birşey. Ayrıca satış temsilcisi bu durumu her halükarda satış esnasında belirtmeliydi. Tatmin edici bir cevap değil.

 • Vatan Bilgisayar Temsilcisi13 Şubat 2014

  Müşterimize iletişim kanalı ile bilgi verilmiştir. Saygılarımızla.

 • İbrahim10 Şubat 2014

  Şikayet ile ilgili arandığım anda müsait olmadığımdan telefonu açamadım. Numarayı geri aradığımda beni arayan kişiye ulaşamadılar, şikayet ile ilgili de herhangi birşey yapamadılar. 4 gündür yeniden aramalarını bekliyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön