Vatan Bilgisayar 45 Gündür İlgi Yok, Ürünü Hiç Kullanamadım

Mehmet Mehmet1 hafta önce

SPR8261314 numaralı sipariş ile 18 Nisa tarihinde bilgisayar aldım. Bilgisayar açtığım gibi bozuk çıktı Vatan Bilgisayar'a iade veya değişim olması için talep açtım. Vatan Bilgisayar ürünü alıyor Asus bilgisayara gönderiyor, ürün kullanılmış mı ve bir sorunu var mı diye. Asus bilgisayar üründe küçük bir sorun var deyip koca bataryayı değiştiriyor. Bilgisayarı ve şarj aletini Vatan Bilgisayar'a teslim ettik diyerek bir form imzalatıyorlar.

Vatan Bilgisayar ürünü bana gönderdiğinde ise içerisinden şarj aleti çıkmıyor. Şarj aletinin içerisinden çıkmadığını vatana iletmeye başlayalı 25 gün oldu.

Telefon desteği : 25 günde 4-5 defa aradım. Her seferinde 1 hafta içerisinde size dönüş yapacağız lafını kullandılar ama dönmediler. İnternet müşteri desteği : 5 Haziran ve 15 Haziran'lı gönderdiğim Ticket'Lara cevap vermediler. (toplam 1 hazirandan sonra 2 Ticket attım).

Hiçbir çözüm üretemediler, şimdi alt tarafa otomatik geri dönüş yapılacaktır tarzı bir mesaj yazacak bot sistemleri ve yine dönüş yapmayacaklar. Sırf Vatan Bilgisayar'a iyilik olsun cebinden ücret ekstra çıkacaksa diye QLED televizyonu pahalı olmasına rağmen onlardan aldım.

Bu nedenledir ki anladım ki alınan elektronik ürün vatanın mağazasında test edilmeli, sonra ödemesi yapılmalı. Ödemesini yaptığınız bir ürünü vatana geri vermeniz olanaksız.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
  • 1Yorum

Cevaplar

profile-icon Mehmet 1 gün önce

Vatan Bilgisayar'dan bir ürün almak için aradığınızda veya mağazasına gittiğinizde süper ilgileniyorlar. Fakat satış sonrası destek isterseniz mağazaya gittiğinizde destek veremiyoruz, Telefonla aradığımızda ilgili departmana ilettim dönüş yapacaklar deniyor (asla dönülmüyor), web müşteri hizmetlerine yazdığınızda ise cevap verilmemesi bir firmanın kurumsallık düzeyini gösteriyor. Vatan ürünü satar, ürünün arkasında durmaz. Benim gibi sorun yaşanma oranı %0.1 ise bu orandaki müşteriyi kaybetmeyi baştan göze almıştır.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Mehmet 1 hafta önce  

    Bilgisayarı hala hiç kullanamadım. Ne sitedeki müşteri hizmetleri dönüş sağlıyor, ne de telefonda bakan kişi bilgi veriyor. Sıfır ilgi, aldın bilgisayarı bozuk çıkarsa umrumumuzda değil olayındalar.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler