27 Ocak 2014 #2259707

Vatan Bilgisayar 3 Aydır Beni Mağdur Ediyor

Bundan yaklaşık 3 ay önce Diyarbakır Vatan Bilgisayar'dan taksitle General Mobile Discovery 16 GB aldım.Telefonumu aldıktan 20 gün sonra telefonumun ekranında beyaz parlamalar- leke şeklinde yansımalar oluştu. Telefonu Vatan Bilgisayar arcılığıyla İstanbul'da bulunan telpa servisine gönderildi.


Yaklaşık 1 ay sonra tarafıma yeni bir telefon gönderildi. Ben iadesini istemiş olduğum halde. Bu telefonu kabul ettim ve tam 3 gün sonra aynı sorun bu telefonda da çıktı.Vatan Bilgisayar'ın mağaza sorumlusu ile görüşüp tarafıma en geç 1 hafta içerisinde yeni bir telefonun verileceğini söylemesine rağmen tam 16 gün sonra telefon gönderildi. Telefonum 1 aylık bile olmamasına rağmen ekranı değiştirildi. Şikayetçiyim.

Veysel 123 Okunma

Cevaplar

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi28 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Bilindiği üzere garanti verme işlevi ithalatçı- imalatçı/üretici sorumluluğundadır. Ve garanti veren firma bilgisi de Garanti Belgesinde yer almaktadır. Şu hususu önemle ve bilhassa belirtmek isteriz ki; VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olup, YETKİLİ TEKNİK SERVİS değildir. Tüketicilerin seçimlik haklarını kullanmaları için oluşması gereken koşullar vardır, öncelikle ürünlerin belirtilen sürelerde AYIPLI olduğunun ortaya çıkması lazım gelmektedir. Dolayısıyla öncelikle ürünün ayıplı olduğunun yetkili servis raporu ile tespit edilmesi gerekmektedir. VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olduğunu ve YETKİLİ TEKNİK SERVİS olmadığını tekrar hatırlatmak isteriz. Tüketicilerin ürünle ilgili şikâyetleri var ise, ürünün yetkili servisi tarafından muayene edilmesi ve durumun rapor ile tespit edilmesi gerekmektedir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön