06 Mayıs 2013 #1779903

Vatan Bilgisayar 20 Gün Servis Bekleyeceğim!

Sıfır aldığım lenovo marka 2 yıl garantili laptopta daha 2. ay sorun çıktı ve 20 gün servis süresi diyorlar. 20 gün bilgisayarım yok benim ve mağdur durumdayım. kullanıcı hatası olmayan bir şey yüzünden ben mağdur oluyorum. ürünü indirimli diye satıyorlar demek ki hasarlı veya arızalıymış. laptopu normal kapattım gece ve sabah açma tuşuna bastığım durup dururken laptopum açılmadı ve hata verdi.


Hiç bir şekilde benden kaynaklanan bir sorun değil. geri götürdüğümde servise gidecek içindeki bilgiler silinmek zorunda ve 20 gün süre veriyorlar. ben yeni aldığım ve benden kaynaklanmayan bi sorun için niye 20 gün bekliyorum ve niye içindeki bilgilerim fotoğraflarımın silinmesi gerekiyor. mağdur durumdayım şuan .

Serdar 72 Okunma

Cevaplar

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Bilindiği üzere garanti verme işlevi ithalatçı- imalatçı/üretici sorumluluğundadır. Ve garanti veren firma bilgisi de Garanti Belgesinde yer almaktadır. Şu hususu önemle ve bilhassa belirtmek isteriz ki; VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olup, YETKİLİ TEKNİK SERVİS değildir. Tüketicilerin seçimlik haklarını kullanmaları için oluşması gereken koşullar vardır, öncelikle ürünlerin belirtilen sürelerde AYIPLI olduğunun ortaya çıkması lazım gelmektedir. Dolayısıyla öncelikle ürünün ayıplı olduğunun yetkili servis raporu ile tespit edilmesi gerekmektedir. VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olduğunu ve YETKİLİ TEKNİK SERVİS olmadığını tekrar hatırlatmak isteriz. Tüketicilerin ürünle ilgili şikâyetleri var ise, ürünün yetkili servisi tarafından muayene edilmesi ve durumun rapor ile tespit edilmesi gerekmektedir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön