Nata Vega Vatan Bilgisayar Kandırıyor

Hüseyin Hüseyin26 Ağustos 2019 13:19

Nata Vega Vatan Bilgisayar'dan 22 Ağustos 2019 tarihinde öğleden sonra Xiaomi redmi Note 7 cihazını almak için gittim. Satış danışmanı beyefendi Oppo rx17 cihazını almaya beni ikna etti. Ürünü satın aldım. Satıcı ürünü benden izin almadan açıp sim kartı yerleştirdi. Eve geldiğimde bana verilen ürünün Oppo rx17 cihazı değil de Oppo ax7 olduğunu fark ettim. Kandırıldığımın farkına varınca iyi niyetli bir şekilde sehven verildiğini düşünüp koşarak mağazaya geri gittim.

Ürün değişimini talep ettim. Ürün açıldığı için değişimi kabul etmediler. Halbuki ürünü ben açmadım, mağaza çalışanı Oppo rx17 cihazı deyip kendisi açıp elime verdi. Mağaza kamera kayıtları incelensin çalışanın açtığı kamera kayıtlarından görünecektir. Satıcıya İtimat ettim, beni kandırdılar. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Her türlü yasal haklarımı arayacağım. İşporta tezgahında satılır gibi al karayı bul parayı usulü Oppo rx17 gösterip Oppo ax7 satıyorlar.

Asla Vatan Bilgisayar'a itimat etmeyeceğim. 2019 yılında Ankara gibi bir başkentte Nata Vega gibi büyük bir AVM'de Vatan Bilgisayar'ın yaptığı çok ayıp. Asla yakıştıramadım.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler