08 Mayıs 2013

Vatan Bilgisayar Yanlış Bilgilendirme!

Vatan bilgisayardan aldığım dell bilgisayar için satış elemanı tarafından verilen bilgiye göre ; dell satış sonrası serviste bir numaraymış, en ufak sorunda eve servis gönderip problemi hemen çözüyorlarmış vb...Problem yaşadığımda bütün bunların yanlış bilgilendirme olduğunu sinirlenerek öğrenmiş bulunmaktayım.

Servisle (koç sistem destek) yaşadığım problemleri bu sitede 1785038 nolu şikayetimde yüzeysel olarak yazdım. Sonuç olarak dellirten bilgisayarı Kozyatağı Vatan Bilgisayar'da pazar günü bütün müşterilerinin gözü önünde yerden yere vurarak parçalamayı planlıyorum. Belki böylece biraz rahatlarım. Kozyatağı Vatan Bilgisayar ve ilgililerine (eğer varsa) duyurulur...!

Güvenç 82 Okunma

Cevaplar

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Bilindiği üzere garanti verme işlevi ithalatçı- imalatçı/üretici sorumluluğundadır. Ve garanti veren firma bilgisi de Garanti Belgesinde yer almaktadır. Şu hususu önemle ve bilhassa belirtmek isteriz ki; VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olup, YETKİLİ TEKNİK SERVİS değildir. Tüketicilerin seçimlik haklarını kullanmaları için oluşması gereken koşullar vardır, öncelikle ürünlerin belirtilen sürelerde AYIPLI olduğunun ortaya çıkması lazım gelmektedir. Dolayısıyla öncelikle ürünün ayıplı olduğunun yetkili servis raporu ile tespit edilmesi gerekmektedir. VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olduğunu ve YETKİLİ TEKNİK SERVİS olmadığını tekrar hatırlatmak isteriz. Tüketicilerin ürünle ilgili şikâyetleri var ise, ürünün yetkili servisi tarafından muayene edilmesi ve durumun rapor ile tespit edilmesi gerekmektedir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön