Vatan Bilgisayar Ürünü Hala Teslim Etmedi!

Nuri L. |

Firmadan 15.11.2013 tarihinde 1 adet ürün aldım (Ürün kodu: DH7520T - Sipariş Numarası: 1707277) ve bu ürün 5 gündür halen tedarik aşamasında. İşin komik yanı ise ürünün internet stoklarında gözükmemesi fakat mağaza stoklarında tonla bulunması. Ben 5 gündür ödemesini yaptığım ürünün çilesini çekiyorum.

Bu 5 günlük süre içerisinde ise E******''ün satılması şerefine B**** ve yine aynı şekilde Media Markt'in çok güzel ses sistemi kampanyaları oldu ve ben paramı buraya harcadığım için bu kampanyalardan faydalanamadım. Sözün özü ise devasa mağazaları olan ve mağaza stoklarında bulunan ürünü Vatan Bilgisayar neden direk mağazadan gönderemiyor ve bizi bu şekilde mağdur ediyor.

Etiketler :

Online Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • Nuri L.
    24 Kasım
    22:44

    1 Hafta süreden sonra halen mağazalarında sattıkları ürüne elimizde yok dediler ve siparişimi iptal ettiler. Ben bu 1 haftalık süre içerisinde 2 tane farklı firmanın kampanyasını YİNE kaçırdım. Bana müşteri temsilcisinin dediği cümleyide aynen buraya yazıyorum "Beyefendi stoklarımızdaki ürünler muhtemelen hasarlı kutulu ürünler, ben size hasarlı kutuyu gönderip geri size iade ettirmesinide bilirim fakat yapmıyorum." Bu nasıl bir mantıktır nasıl bir müşterinin zamanını çalmaktır halen anlam verebilmiş değilim. Vatanbilgisayar mağazalarından birçok alışveriş yaptım ama internet mağazasından bir daha alışveriş yaparsam iki olsun.