Vatan Bilgisayar Ürünü Geri Almıyor!

Fatih Ö. |

Kardeşim benim için Vatan Bilgisayar'dan Logitech Darkfield anywhere mouse almış. Ancak fareyi bir kaç gün kullandım ve ellerime olmadı küçük geldi. Saatlerce bilgisayar kullanan biri olarak o mouse kullanmam imkansız.

Değiştirmek için geri götürdüğümüzde ise kutusu açarken yırtıldığı için geri almayacaklarını söylediler ( poşetine kadar mevcut olduğu halde). Yapacakları 2 kap takıp geri satmak ellerinde belki milyonlarca kab vardır. Şimdi 130 TL'miz çöpe mi gitti.

Etiketler :

Ürün İade

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Aralık
  12:55

  Bilindiği üzere garanti verme işlevi ithalatçı- imalatçı/üretici sorumluluğundadır.
  Ve garanti veren firma bilgisi de Garanti Belgesinde yer almaktadır.

  Şu hususu önemle ve bilhassa belirtmek isteriz ki; VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olup, YETKİLİ TEKNİK SERVİS değildir.

  Tüketicilerin seçimlik haklarını kullanmaları için oluşması gereken koşullar vardır, öncelikle ürünlerin belirtilen sürelerde AYIPLI olduğunun ortaya çıkması lazım gelmektedir. Dolayısıyla öncelikle ürünün ayıplı olduğunun yetkili servis raporu ile tespit edilmesi gerekmektedir.

  VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olduğunu ve YETKİLİ TEKNİK SERVİS olmadığını tekrar hatırlatmak isteriz.

  Tüketicilerin ürünle ilgili şikâyetleri var ise, ürünün yetkili servisi tarafından muayene edilmesi ve durumun rapor ile tespit edilmesi gerekmektedir.

  Saygılarımızla