20 Ocak 2014

Vatan Bilgisayar Ürün Satışından Sonra İlgilenmiyor!

Beylikdüzü Vatan Bilgisayardan 29.12.2013 tarihinde fatura no. BLY2792781 playstation 3 satın aldım alırken kasada ürünün herhangi arızalı çıkması durumunda değişim yapıyormusunuz diye sordum ve bana 14 gün içinde koşulsuz şartsız bire bir değişim yaptıklarını söylediler ve
ürün de arızalı olduğunu gördüm.

10.01.2014 tarihinde Vatan Bilgisayara götürdüm ürünü yenisi ile değişimini veya paramın iadesini istedim ve bana biz sıfır ürün satıyoruz ürünü değişmeyecekleri servis raporunun gelmesini beklediklerini söylediler. Bende ürünün teslim ettim servis no 61MS0007273 durumunu öğrenmek için çağ merk aradım tamir olduğunu öğrendim. Vatan Bilgisayar sattığı ürünün arkasında durmuyor.

Engin 95 Okunma

Cevaplar

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi22 Ocak 2014

    Değerli müşterimiz, 4077 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun 4. Madde gereğince, bedel iadesi için ürünün ayıplı olması gerekmektedir. Saygılarımızla.

  • Engin 21 Ocak 2014

    hep aynı lafları konuşuyorsunuz ürünü satarken arzalı çıkarsa 14 gün içinde koşulsuz şartsız bire bir değişiriz diyorsunuz problemi görünce biz yetkili servis değiliz diyorsunuz biraz esnaf olmayı deneğin aldığınız parayı hak edin teşekkürler.

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi21 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Bilindiği üzere garanti verme işlevi ithalatçı- imalatçı/üretici sorumluluğundadır. Ve garanti veren firma bilgisi de Garanti Belgesinde yer almaktadır. Şu hususu önemle ve bilhassa belirtmek isteriz ki; VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olup, YETKİLİ TEKNİK SERVİS değildir. Tüketicilerin seçimlik haklarını kullanmaları için oluşması gereken koşullar vardır, öncelikle ürünlerin belirtilen sürelerde AYIPLI olduğunun ortaya çıkması lazım gelmektedir. Dolayısıyla öncelikle ürünün ayıplı olduğunun yetkili servis raporu ile tespit edilmesi gerekmektedir. VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olduğunu ve YETKİLİ TEKNİK SERVİS olmadığını tekrar hatırlatmak isteriz. Tüketicilerin ürünle ilgili şikâyetleri var ise, ürünün yetkili servisi tarafından muayene edilmesi ve durumun rapor ile tespit edilmesi gerekmektedir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön