16 Şubat 2015

Vatan Bilgisayar Ürün Geri İadesi.

Ben yaklaşık 1,5 sene önce Vatan Bilgisayar'dan Sapphire marka bir ekran kartı aldım ve benim ürünü aldığım zamanlarda dolar yaklaşık 1.73 TL idi ve faturada böyle endekslenmişti ve ürün yaklaşık 333 TL (192 $) civarında idi. Ürünü garantiye verdim. Garantiden ürün iadesi çıktı ve bana hediye çeki verildi hediye çeki 333 TL ve dolar 2,4 TL olarak endekslenmişti.

Benim ürünümde doların artışından fiyat yükseldiğinden 430 TL civarında idi ve aynı ürünü geri alamadım. Bana garanti servisine verdiğim kartın aynısını almam için resmen birde aradaki farkı istediler (doların yükselişindeki farkı bana ödetmeye çalıştılar) ! Bu nasıl garanti?

Ahmet 205 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet22 Eylül 2017

    Olay sonuca ulaşmamıştır verilen bilgilerde boş gereksiz bilgilerdir. "Müşterimize iletişim kanalı ile bilgi verilmiştir. Saygılarımızla. "

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi18 Şubat 2015

    Müşterimize iletişim kanalı ile bilgi verilmiştir. Saygılarımızla. Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş www.vatanbilgisayar.com

  • Ahmet15 Şubat 2015

    Karakterlerim yetmediğinden yazamadım tüm şikayetlerimi; ayrıca bu yukarıdaki durumu firmaya şikayet sürecinde garanti servisindeki personelin bana bağırmasına kadar çirkin olaylar yaşadım (izmir-Bornova şubesi) . Aynı zamanda ürün garanti servisinde 20 iş günü bekleme sınırı olacağını söylemelerine rağmen 5 haftadan sonra iade çıktı. Yani a dan z ye faul bir firma (en azından İzmir Bornova şubesi)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön