Vatan Bilgisayar Ürün Geri İadesi.

Ahmet Cemal K. |

Ben yaklaşık 1,5 sene önce Vatan Bilgisayar'dan Sapphire marka bir ekran kartı aldım ve benim ürünü aldığım zamanlarda dolar yaklaşık 1.73 TL idi ve faturada böyle endekslenmişti ve ürün yaklaşık 333 TL (192 $) civarında idi. Ürünü garantiye verdim. Garantiden ürün iadesi çıktı ve bana hediye çeki verildi hediye çeki 333 TL ve dolar 2,4 TL olarak endekslenmişti.

Benim ürünümde doların artışından fiyat yükseldiğinden 430 TL civarında idi ve aynı ürünü geri alamadım. Bana garanti servisine verdiğim kartın aynısını almam için resmen birde aradaki farkı istediler (doların yükselişindeki farkı bana ödetmeye çalıştılar) ! Bu nasıl garanti?

Etiketler :

Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Şubat
  16:26

  Müşterimize iletişim kanalı ile bilgi verilmiştir.

  Saygılarımızla.


  Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş
  www.vatanbilgisayar.com

 • Ahmet Cemal K.
  15 Şubat
  21:55

  Karakterlerim yetmediğinden yazamadım tüm şikayetlerimi; ayrıca bu yukarıdaki durumu firmaya şikayet sürecinde garanti servisindeki personelin bana bağırmasına kadar çirkin olaylar yaşadım (izmir-Bornova şubesi) . Aynı zamanda ürün garanti servisinde 20 iş günü bekleme sınırı olacağını söylemelerine rağmen 5 haftadan sonra iade çıktı. Yani a dan z ye faul bir firma (en azından İzmir Bornova şubesi)