01 Nisan 2013

Vatan Bilgisayar Ürün Değişimi Yapılmıyor!

20 Ocak 2013 tarihinde topkapı vatan mağazasından Lg markalı cep telefon ürünü satın aldım. Yaklaşık 1 ay kullanma sürem dolmadan arızalandı. Teknik servise gönderildi. Lg servisi yeni ürün ile değişimini onayladı fakat o ürünü istemediğimi farklı bir ürün ile değişim istediğimi ilettim. Vatan mağazası ile görüşmemi ilettiler.

Ayrıca bana gönderilen ürün kendi satın aldığım telefonum ile aynı renkte değildi ve onu teslim almadım.Mağazaya müşteri hizm.ile görüşmeye gittim, değişim istediğimi üzerine fiyat farkı vererek başka ürün almak istediğimi söyledim. Fakat vatan bilg.müşteri hizmetlerindeki S. isimli beyefendi hakkım olan ürünün değişimini yapmadı. Telefonumun değişimini istiyorum.

İlknur 56 Okunma

Cevaplar

  • İlknur 02 Nisan 2013

    Birincisi ukalalık yapıp garanti belgesinde yazan firma bilgisini bana öğretemezsiniz.İkincisi vatan bilgisayar'ın açılımının ne olduğunuda sormadım.Kurumsal bir firma olan yada OLMAYA ÇALIŞAN demeliydim...vatan bilgisayar'a bu cevap hiç yakışmadı.Yazık çözüm odaklı olup müşteri kazanmanız gerekirken seviyesizleşip kaybediyorsunuz.Size tavsiyem çalışanlarınızı biraz daha eğitmeniz..Üçüncüsü konuyu daha fazla uzatarak sizin ve çalışanlarınız gibi çirkinleşmeyeceğim.Yetkili merciler ile problemimi bizzat çözeceğim.

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi02 Nisan 2013

    Bilindiği üzere garanti verme işlevi ithalatçı- imalatçı/üretici sorumluluğundadır. Ve garanti veren firma bilgisi de Garanti Belgesinde yer almaktadır. Şu hususu önemle ve bilhassa belirtmek isteriz ki; VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olup, YETKİLİ TEKNİK SERVİS değildir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön