Vatan Bilgisayar Ürün Değişimi!

Fatma Ç. |

24. 03. 2013 tarihinde i8190 galaxy mini beyaz cep telefonu satın aldım orada kontrol ettirdim, bir problem olmadığı söylendi. Ertesi gün bir arama yapmak istedi fakat benim sesim karşı tarafa gitmiyor. telefonu geri götürdüm. değişim talebinde bulundum. aciliyetim olduğunu özellikle belirttim samsung yetkili servisini, bölge müdürlüğünü, vatan computer i aramama rağmen hala dönüş yapılmamaktadır.

Bir gelişme yoktur. beni bu şekilde mağdur etmeye hakkınız yoktur. alt tarafı değişim olacak sıfır cihazda eksiklik çıkıyor ve ben bunun sıkıntısı yaşamak zorunda kalıyorum. bu şekilde müşteri memnuniyeti sağlanmaz. lütfen mağduriyetim giderilsin...

Etiketler :

Ürün Değişim Ürün Kalitesi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Mayıs
  13:39

  Bilindiği üzere garanti verme işlevi ithalatçı- imalatçı/üretici sorumluluğundadır.
  Ve garanti veren firma bilgisi de Garanti Belgesinde yer almaktadır.

  Şu hususu önemle ve bilhassa belirtmek isteriz ki; VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olup, YETKİLİ TEKNİK SERVİS değildir.

  Tüketicilerin seçimlik haklarını kullanmaları için oluşması gereken koşullar vardır, öncelikle ürünlerin belirtilen sürelerde AYIPLI olduğunun ortaya çıkması lazım gelmektedir. Dolayısıyla öncelikle ürünün ayıplı olduğunun yetkili servis raporu ile tespit edilmesi gerekmektedir.

  VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olduğunu ve YETKİLİ TEKNİK SERVİS olmadığını tekrar hatırlatmak isteriz.

  Tüketicilerin ürünle ilgili şikâyetleri var ise, ürünün yetkili servisi tarafından muayene edilmesi ve durumun rapor ile tespit edilmesi gerekmektedir.

  Saygılarımızla