06 Mart 2015

Vatan Bilgisayar Ürün Değişim Sorunu.

Yaklaşık olarak bir ay önce Vatan Bilgisayar'dan satın almış olduğum telefonu arıza nedeniyle 20 gün önce Vatan Bilgisayar'ın teknik servisine garanti kapsamında teslim ettim ve devamlı olarak cihazın tamir durumunda diye Vatan Bilgisayar bilgilendirme SMS'leri geldi. Merak edip Asus firmasının teknik servisini aradığımda müşteri hizmetleri değişim kararı çıktığını ve 2 gün önce Vatan Bilgisayar'a e-mail ile raporun gönderildiğini buna istinaden değişimin yapalı çağını söylediler.

Bende Vatan Bilgisayar çağrı merkezini arayıp Asus firmasının değişim kara verdiğini ve e-mailin 2 gün önce tarafınıza gönderildiği ve haklı olarak telefonun yenisini istedim ama Vatan Bilgisayar değişim işini 7 gün içinde yapıyormuş.

Uğur 148 Okunma

Cevaplar

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi12 Mart 2015

    Konu çözümlendi. Saygılarımızla. Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş www.vatanbilgisayar.com

  • Uğur 09 Mart 2015

    06.03.2015 tarihinde yazmış olduğum şikayete 4 gün sonra vatan 4445656 döndü ve yukarıda yazmış olduğum şikayeti şifahen benden dinledi ve 48 saat içinde tekrar döneceğini söyledi. Dalga mı geçiyorsunuz. Vatan bilg. Söylemiş olduğunuz 7 günü mağduriyetimi gidermeden doldurdunuz.

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi09 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz; Tarafınıza iletişim kanalı ile bilgi verilmiştir. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra size geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla. Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş www.vatanbilgisayar.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön