22 Mart 2013

Vatan Bilgisayar TV'nin İade Veya Değişimini İstiyorum!

2 gün önce Vatan'dan Samsung 40ES8000 aldım. Montaj dün yapıldı. Akşam incelerken farkettim ki tv picture-Film modunda iken ekran karardığı zaman özellikle kanal geçişlerinde ekran üzerinde beyaz lekeler bulutumsu beyazlıklar vardı, köşelerden merkeze doğru gelen ışık sızması gibi bir şeyler daha vardı.

Merak ettim bugün Vatan'a gittim oradaki teşhirdeki ürünü inceledim aynı durumda parlak net bir siyah ekran vardı. Samsung canlı destek personeli bulutlanma, ışık sızması durumların arıza olmadığını servisin ücret talep edeceğini söyledi. Her kanal geçişinde beyaz lekeler görmek hoş değil. Para verdik, biraz ilgi istiyoruz. Yaptığınız işin arkasında durun. Değişim yada iade istiyorum.

Burhan 760 Okunma

Cevaplar

  • Burhan 13 Nisan 2013

    Ürünün değişimi yapıldı. Yeni üründe de aynı sorun çıktı. Kurulum yapılmadan iade edildi. Ve 3. televizyonda da aynı sorun çıktı. Ama LG genel müdürlüğünün ışık sızmasını arıza olarak görmemesinden dolayı iade edemiyorum. Ben bezdim arkadaşlar. İnsan parasıyla rezil oluyor. 4. sefer olmasına müsaade etmeyeceğim. Gerekiyorsa Vatan bilgisayarın önünde parçalıycam bu televizyonu. Parçalarını da LG nin önüne atacam.

  • Burhan 24 Mart 2013

    İade diye yazmışım. Değişim diyeyim

  • Burhan 24 Mart 2013

    Servis ile ilgili yardımlarından ötürü Vatan personeline (Şevki bey) teşekkür ederim. Tabi bizi uğraştırmadan iade almış olsalar memnun olurduk.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön

Giriş Yap