Vatan Bilgisayar Tüketiciyi Yanıltıyor.

Mümin K. |

8MS0024023 Servis numaralı ürünümün arızalarını bildirmeme rağmen bana benim sorunumu tamamen çözmedikleri halde çözdüklerini söyleyip ürünü teslim ettiler. Kısaca özetleyeyim tekrardan. Bilgisayar açılmıyor ve bios ayarları kaydetmiyor diye servise getirdiğim bilgisayarımın ekran kartı arızalıymış. Onboard olarak kullanırım peki dedim bios ayarları kaydedilmiyordu acaba sorun neydi diye sorduğumda bios pilini değiştirdiklerini söylediler.

Ben zaten değiştirmişim ama sorunu çözemedim pil ile alakası yok diye biliyorum dedim ama yok şuan sorunu yok denildi eve geldiğimde ilk isim denemek oldu ve sorun devam ediyor. Ben her seferinde gelip gitmek zorundamıyım çocuk oyuncağımı bu yani. Gel oldu diyorlar geliyoruz geriye döndüğümüzde de sorun devam ediyor. Taktik dedikleri pilde eski zaten. Vatan Bilgisayar'ı kınıyorum.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Nisan
  18:10

  Müşterimize iletişim kanalı ile bilgi verilmiştir.

  Saygılarımızla.


  Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş
  www.vatanbilgisayar.com

 • Mümin K.
  28 Mart
  03:41

  Calisma saatlerim biraz karışık aradiginizi gordum ama konusabilecek konumda degildim .sizin aradiginiz numaradan size ulasabilirmiyim? Kiminle gorusmem gerekiyor peki

 • 27 Mart
  11:46

  Değerli Müşterimiz;

  Konu hakkında size geri dönüş yapılmış olup, ulaşılamamıştır. Size ulaşabileceğimiz irtibat numarası iletebilir misiniz.

  Saygılarımızla.

 • Mümin K.
  27 Mart
  02:06

  Çalışıyorum o saatte bana saat 11:00 gibi donuş yapabilirsiniz veya yetkili birisine upasabilecegim numara birakirsaniz ben size ulaşırım

 • 25 Mart
  09:24

  Değerli Müşterimiz;

  Konu hakkında 09:24 sularında size geri dönüş yapılmış olup, ulaşılamamıştır.

  Saygılarımızla.