Vatan Bilgisayar Toplama Bilgisayar Arızası.

Uğur E. |

Bundan 25-30 gün kadar önce Vatan Bilgisayar'dan bilgisayar toplattım.Bilgisayarı kullanmaya başladıktan sonra oyunlarda reset atma ve donma problemiyle karşılaştım.Vatan Bilgisayar'a geri götürdüm ve ürünümün arızasının giderilmesini istedim servise verdiğimin ertesi günü mesaj geldi ve ürünümün sorununun giderildiği söylendi.

Tekrar Vatan Bilgisayar'a gittiğimde ürünümü teslim aldım ve bana üründe bir sorun olmadığı format atmam gerektiği söylendi.Bende format attım fakat aynı sorun hala devam ediyor evim ile Vatan Bilgisayar arası çok uzak neden bana sorun giderilmediği halde bana sorun giderildi deniyor anlamıyorum.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Ağustos
  12:50

  Değerli Müşterimiz,

  Bilindiği üzere garanti verme işlevi ithalatçı- imalatçı/üretici sorumluluğundadır.
  Ve garanti veren firma bilgisi de Garanti Belgesinde yer almaktadır.

  Şu hususu önemle ve bilhassa belirtmek isteriz ki; VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olup, YETKİLİ TEKNİK SERVİS değildir.


  Saygılarımızla.

 • Uğur E.
  20 Ağustos
  18:55

  Evet aramışsınız bende geri vatan bilgisayarın beni aradığı numarayı aradım 10 kişi vardı önümde sıra bana gelene kadar kontorüm bitti maalesef.Ayrıca bugün şikayeti yazdığımdan beri 3.kez servise götürdüm hala aynı sorun devam ediyor.

 • 20 Ağustos
  18:15

  Değerli Müşterimiz;

  Konu hakkında 18:15 sularında size geri dönüş yapılmış olup, ulaşılamamıştır.

  Saygılarımızla.


  Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş
  www.vatanbilgisayar.com

 • Uğur E.
  18 Ağustos
  13:11

  Vatan bilgisayar internet sitesi=>iletişim bölümü=>iletişim formu kısmından size gsm numaramı mail atmış bulunmaktayım.Kısa sürede dönüş yaparsanız sevinirim.

 • 18 Ağustos
  10:56

  Değerli Müşterimiz;

  Konu hakkında size geri dönüş yapılmış olup, ulaşılamamıştır. Size ulaşabileceğimiz irtibat numarası iletebilir misiniz.

  Saygılarımızla.


  Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş
  www.vatanbilgisayar.com