08 Mayıs 2013

Vatan Bilgisayar Telefonumun Sorunu Giderilmedi!

Vatan computerdan 23. 12. 2012 de Sony experia s marka tel aldım. Burayı tercih etmemin sebebi büyük bir firma ve herhangi bir sorunda daha iyi ilgileneceklerini düşünmemdi ama yanılmışım. Böyle bir firma görmedim. Garanti kapsamı kendilerinde değil. Teleservise diye bir firmaya gönderiyorlar ürünleri ürün 15 günden önce çıkamıyor bir de kesinlikle müşteri hizmetleri yetkilileriyle görüşemiyoruz. Telefon 5 ayda 2. kez ekran donması tuşlarının kullanılamamasıyla ilgili gitti. Daha kötü bir şekilde elime ulaştı. Yazılım hatası deyip yükledik deyip geri gönderiyorlar o zaman neden 15 gün sürüyor bu işlem.

Dilek 48 Okunma

Cevaplar

  • Dilek 11 Mayıs 2013

    ürünü satmak değil müşteri memnuniyeti de önemli olmalı sizin için. yetkili teknik servis değiliz deyip işin içinden çıkıyorsunuz. teleservis diye bir firmaya yönlendiriyorsunuz. firma telefonlarını bile açmıyor. koca istanbulda 2 yerde var avrupa yakasında şubesi bile yok. vatan gibi büyük bir mağaza nasıl böyle bir firmayla iş yapar anlamıyorum. siz ürünleri ancak satana kadar varsınız gerisinde karışmıyoruz diyorsunuz. hiç memnun değilim sizden ve işletmenizden. hiç bir akrabam arkadaşım sizden ürün almayacak çünkü şuan neler çektiğimi görüyorlar. benim gibi bir sürü insan olduğunu düşünürsek oldukça fazla müşteri kaybediyorsunuz bence hakediyorsunuz da. ama sizinle mahkeme de hesaplaşıcaz o ürünü eninde sonunda size vericem ve paramı geri alıcam göreceksiniz.

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Bilindiği üzere garanti verme işlevi ithalatçı- imalatçı/üretici sorumluluğundadır. Ve garanti veren firma bilgisi de Garanti Belgesinde yer almaktadır. Şu hususu önemle ve bilhassa belirtmek isteriz ki; VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olup, YETKİLİ TEKNİK SERVİS değildir. Tüketicilerin seçimlik haklarını kullanmaları için oluşması gereken koşullar vardır, öncelikle ürünlerin belirtilen sürelerde AYIPLI olduğunun ortaya çıkması lazım gelmektedir. Dolayısıyla öncelikle ürünün ayıplı olduğunun yetkili servis raporu ile tespit edilmesi gerekmektedir. VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olduğunu ve YETKİLİ TEKNİK SERVİS olmadığını tekrar hatırlatmak isteriz. Tüketicilerin ürünle ilgili şikâyetleri var ise, ürünün yetkili servisi tarafından muayene edilmesi ve durumun rapor ile tespit edilmesi gerekmektedir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön