Sabri A. Teşekkür Mesajı

Vatan bilgisayar Diyarbakır şubesinden Elif Hanıma müşteri memnuniyeti için göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ederim..

Vatan Bilgisayar Teknik Servis Tarafından Yapılan Para İadesinin Ödemesini Yapmıyor.

Sabri A. |

14 gündür bir iade işlemini yapamıyorsunuz. 8 Aralık da Çizgi Elektronik tarafında para iadesi yapıldı, Vatan Bilgisayar Diyarbakır şubesine bildirdim para iadesinde yetkileri olmadığı için merkeze bildireceklerini söylediler ve en geç bir hafta içerisinde tarafıma geri dönüş yapacaklarını söylediler, aradan iki hafta geçti arayan soran yok müşteri hizmetlerini arıyorum hiçbir şekilde ilgilenmiyorlar. Lütfen en kısa zaman da tarafıma geri dönüş yapın. O kadar reklam yapıyorsunuz ama müşteri memnuniyeti sıfır.

Etiketler :

Kasa İşlem Hatası/Geri Ödeme Personel İlgisizliği Ürün Fiyatı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sabri A.
  27 Aralık
  07:39

  Vatan bilgisayar Diyarbakır şubesinden Elif Hanıma müşteri memnuniyeti için göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ederim..

 • Sabri A.
  23 Aralık
  22:37

  Müşteri hizmetlerinden Ayten Hanım aradı konu ile ilgili gün içerisinde geri dönüş yapacağını söyledi ama aramadı, umarım yarın arayıp sorunu çözersiniz.

 • 23 Aralık
  12:52

  Değerli Müşterimiz;

  Tarafınıza iletişim kanalı ile bilgi verilmiştir. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra size geri dönüş yapılacaktır.

  Saygılarımızla.


  Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş
  www.vatanbilgisayar.com