22 Aralık 2014

Vatan Bilgisayar Teknik Servis Tarafından Yapılan Para İadesinin Ödemesini Yapmıyor.

14 gündür bir iade işlemini yapamıyorsunuz. 8 Aralık da Çizgi Elektronik tarafında para iadesi yapıldı, Vatan Bilgisayar Diyarbakır şubesine bildirdim para iadesinde yetkileri olmadığı için merkeze bildireceklerini söylediler ve en geç bir hafta içerisinde tarafıma geri dönüş yapacaklarını söylediler, aradan iki hafta geçti arayan soran yok müşteri hizmetlerini arıyorum hiçbir şekilde ilgilenmiyorlar. Lütfen en kısa zaman da tarafıma geri dönüş yapın. O kadar reklam yapıyorsunuz ama müşteri memnuniyeti sıfır.

Sabri 1.570 Okunma

Cevaplar

  • Sabri'nin Teşekkür Mesajı27 Aralık 2014

    Vatan bilgisayar Diyarbakır şubesinden Elif Hanıma müşteri memnuniyeti için göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ederim..

  • Sabri23 Aralık 2014

    Müşteri hizmetlerinden Ayten Hanım aradı konu ile ilgili gün içerisinde geri dönüş yapacağını söyledi ama aramadı, umarım yarın arayıp sorunu çözersiniz.

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi23 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz; Tarafınıza iletişim kanalı ile bilgi verilmiştir. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra size geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla. Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş www.vatanbilgisayar.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön