Vatan Bilgisayar Teknik Servis Sıfır!

Demet G. |

Vatan Bilgisayar' dan aldığım Desire X telefonu 3 ay geçmeden ekranda 3 tane kırmızı şeritler oluştu kalınca. Ayrıca pwr tuşu zor basılınca çalışıyordu. 20. 05. 2013' de telefonu garantiye verdim. 10 Haziran' da aldım. Ürüne baktığımda hiçbir değişim olmamış. Çözüm olarak sadece telefon güncelleştirip kalibrasyon ayarları yapılmış (onu bende yapabilme kapasitem vardı ).

Bütün belgelerin fotokopisini aldım. Gereken yerlere başvuracağım. Çünkü saf yerine kondum. Ben ekranda kızarıklığını ve pwr tuşunda sorun olduğunu söyledim. Güncelleşme ve kalibrasyonla ne alaka lütfen? Vatan' da ki arkadaşta haklı olduğumu anladı. Ürüne acil olarak gönderildi. Fatura no:GA3685***

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Temmuz
  18:11

  Sanayi Mallarının Satış Sonrası Hizmetleri Hakkında Yönetmelik Madde 4 g fıkrası çerçevesinde “İmalatçı-üretici ve/veya ithalatçıların, sattıkları, ürettikleri veya ithal ettikleri mallar için; kullanım ömürleri süresince satış sonrası montaj, bakım ve onarım hizmetlerini yürütmek üzere, kendileri tarafından ve/veya aralarındaki sözleşme uyarınca, bu amaçla yetki verilen gerçek veya tüzel kişiler tarafından kurulan ya da kurulmuş bulunan tesisler” olarak servis istasyonları ile imalatçı-üretici ve ithalatçılardan söz edilmektedir.

  Vatan Bilgisayar Sanayi ve Ticaret A.Ş. ise satıcı firmadır, yetkili teknik servis değildir.

  Garanti verme işlevi ise ithalatçı- imalatçı/üretici sorumluluğundadır ve garanti veren firma bilgisi de Garanti Belgesinde yer almaktadır.

  Saygılarımızla