Vatan Bilgisayar Tarafından Onarılamayan Cihazım!

Bilgin K. |

05.01.2013 tarihinde Vatan Bilgisayar'dan satın aldığım Samsung NP530U4C-S05TR ultrabook, çok yavaş çalıştığı için 3. defa onarıma gitti. Vatan Bilgisayar onarım için servise gönderiyor, servis de otomatik cihazlar ile test ediyor ama sorun bulamayarak geri gönderiyor. Fakat bilgisayar çalışırken takılıyor, çok yavaş, sürekli mavi ekran çıkıyor, bir sorunu olduğu besbelli.

Sorunlu olduğu anları videolara da kaydettik. Cihazı açıp biraz kullansalar anlayacaklar ama. Cihazı 1 yıl içinde doğru düzgün kullanamadık, artık servise güvenim kalmadı, artık onarım da istemiyorum, Vatan Bilgisayar'dan ücret iadesi talep ettim. Fakat servis onayı lazım dediler. Olayı tüketici mahkemesine aktaracağım.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • Bilgin K.
    19 Ekim
    14:01

    hiçbir çözüm üretmediler ki memnun oluyum. laptop halen onarımda. 2 Ekim\'de cihazınızın yetkili servisteki işlemleri devam etmektedir diye sms aldım. 3 Ekim\'de \"yetkili firma cihazınızın anakartını değiştirecek\" diye mail attılar. 11 Ekim ve 17 Ekim\'de de ürününüz yetkili servise gönderilecektir diye iki saçmasapan sms aldım. Başka bir yetkili servise mi gönderdiklerini ifade etmeye çalışmışlar anlamadım.