28 Ocak 2015

Vatan Bilgisayar Sizi Ürün Değil Dert Sahibi Yapar!

06.01.2015 Tarihinde S 339823 Avanslı satış makbuz numara ile İzmir Gaziemir şubesinden satın almış olduğum televizyon 27.01.2015 tarihine kadar teslim edilemedi. Ne çağrı merkezi ne satın almış olduğum şube ne de genel müdürlüğü aradığım hiçbir yerden sevk ve teslimat süreci ile ilgili bilgi alamadım.

Bütün çabalarım sonuçsuz kaldı ve hala ürünün ne zaman geleceği bir muamma. Şunu iyi anladım bu firmanın kendi içerisinde bir bağı yok. Sanki her şube ayrı bir iş yeri hiç kimsenin birbirinden haberi yok ya da iletişim kanalları, çalışanların bilgi alabilecekleri sistemleri yok. Severek ve beğenerek aldığım üründen soğudum.

Serkan 1.317 Okunma

Cevaplar

  • Serkan 20 Şubat 2015

    Firmanın problem anında iletişim kanalı yoktur. Çağrı merkezini aradığınızda tüketici problemiyle ilgilenen hiçbir birim ya da otomatik yanıt sistemininde başka bir kısayol yoktur tek odak noktaları ürün satmaktır. 4445656 arayın görün... !

  • Serkan 28 Ocak 2015

    Bu şikayet 22 gün boyunca firmadan hiçbir şekilde ilgilenilmediği, olumlu ya da olumsuz geri dönülmediği, tek istediğim teslimat tarih bilgisi iken bu platformda şikayetimi dile getirene kadar umursamadığınız benim sitemim; Bu saat den sonra düşüncelerim değişmez. Başkalarının da aynı hataya düşmeden bilinçlenmesi için umarım kılavuz olur.

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi28 Ocak 2015

    Müşterimize iletişim kanalı ile bilgi verilmiştir. Saygılarımızla. Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş www.vatanbilgisayar.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön