Vatan Bilgisayar Sizi Ürün Değil Dert Sahibi Yapar!

Serkan Ö. |

06.01.2015 Tarihinde S 339823 Avanslı satış makbuz numara ile İzmir Gaziemir şubesinden satın almış olduğum televizyon 27.01.2015 tarihine kadar teslim edilemedi. Ne çağrı merkezi ne satın almış olduğum şube ne de genel müdürlüğü aradığım hiçbir yerden sevk ve teslimat süreci ile ilgili bilgi alamadım.

Bütün çabalarım sonuçsuz kaldı ve hala ürünün ne zaman geleceği bir muamma. Şunu iyi anladım bu firmanın kendi içerisinde bir bağı yok. Sanki her şube ayrı bir iş yeri hiç kimsenin birbirinden haberi yok ya da iletişim kanalları, çalışanların bilgi alabilecekleri sistemleri yok. Severek ve beğenerek aldığım üründen soğudum.

Etiketler :

Geç Teslimat Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkan Ö.
  20 Şubat
  11:55

  Firmanın problem anında iletişim kanalı yoktur. Çağrı merkezini aradığınızda tüketici problemiyle ilgilenen hiçbir birim ya da otomatik yanıt sistemininde başka bir kısayol yoktur tek odak noktaları ürün satmaktır. 4445656 arayın görün... !

 • Serkan Ö.
  28 Ocak
  15:59

  Bu şikayet 22 gün boyunca firmadan hiçbir şekilde ilgilenilmediği, olumlu ya da olumsuz geri dönülmediği, tek istediğim teslimat tarih bilgisi iken bu platformda şikayetimi dile getirene kadar umursamadığınız benim sitemim; Bu saat den sonra düşüncelerim değişmez. Başkalarının da aynı hataya düşmeden bilinçlenmesi için umarım kılavuz olur.

 • 28 Ocak
  14:20

  Müşterimize iletişim kanalı ile bilgi verilmiştir.

  Saygılarımızla.


  Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş
  www.vatanbilgisayar.com