26 Aralık 2014

Vatan Bilgisayar Servisten İki Aydır Dönmedi!

Vatan Bilgisayar Konya şubesine 11 Kasım 2014 tarihinde laptop bıraktım. Yasal bekleme süresi dolduğundan dolayı 8 aralıkta ürün değişim talebinde bulundum. o zamandan beri bana kesinlikle geri dönüş yapılmadı. Müşteri hizmetleri ve Konya bayisi olsun, ne zaman arasam, kimse beni bilgilendirmiyor çünkü kimse bilgisayara ne olduğunu bilmiyor. Tek istediğim hakkım olan yeni bilgisayarı almak ama anlaşılan Vatan Bilgisayar yasal haklar yerine kendi çıkarlarını ön plana koyarak, mağdur olanları önemsemeyen bir politika izliyor.

İsmail 221 Okunma

Cevaplar

 • İsmail 05 Ocak 2015

  saçma bir şirket. çözüm falan beklenmez bunlardan

 • İsmail 05 Ocak 2015

  Az önce Vatan Bilgisayar'ı aradım. En sonunda pes ettiler ve bana "beyefendi daha önce de aramışsınız fakat benim bu aşamalardan çıkardığım sonuç şu: biz sizin bilgisayarınızın nerede olduğunu bilmiyoruz" dediler. İyi peki o zaman. Ben de bunu bekliyordum zaten. Çözüm sonucunu değerlendiriyorum en düşün notlarla fakat şunu bilin ortada çözüm falan yok. Bu konuyu da burada kapatıyorum artık. Vatan Bilgisayarın kendi itirafı ile, bilgisayarım kaybolmuştur. Yarın hukuki işlemler başlıyor. Böyle kalitesiz bir şirketle daha fazla ağız dalaşı yapıp kendileri kadar rezil olmaya gerek yok. Vatan Bilgisayar! %100 müşteri mağduriyeti garantisi sadece Vatan'da! Siz de gelin siz de görün!

 • İsmail 29 Aralık 2014

  Bugün Vatan Bilgisayar Müşteri Hizmetlerini aradım. Bana geri dönüş yapılmadığını söyledim. Zaten ne konuştuğu düzgün anlaşılmayan ve dediğim hiçbir şeyi anlamamakta ısrar eden müşteri hizmetlerindeki bayan sürekli olarak "şikayetinizi gönderiyorum size geri dönüş yapılacaktır" dedi. Bunu belki 10 kere dedi. En son kendisini susturmayı başarıp durumu izah ettiğimde ise, sanırım anlayabilmek için kendisini pek zorlamamış olsa gerek, "sesinizi alamadığım için görüşmeyi sonlandırmak zorundayım" diyerek telefonu yüzüme kapattı. İşin komik tarafıysa şu; sesimin yankısını sürekli olarak alıyorum yani beni duymuyor olması mümkün bile değil

 • İsmail 27 Aralık 2014

  Evet Vatan Bilgisayar yine her zamanki gibi sözünde durmadı ve beni kesinlikle arayan ya da bilgilendiren yok. Anlayacağınız olan yine müşteriye oluyor, resmen dalga geçiliyor. Evet tam 1,5 aydır benimle resmen dalga geçiliyor. Ama suç bizde ki, bunlar ve bunun gibilerin yaptıklarının ardından yalnızca seyirci kalıyoruz. Bu yazımı sadece, bu şikayeti okuyacak olan başka kişilerin Vatan Bilgisayar'dan alışveriş yaparken bir daha düşünmelerini sağlayıp mağdur olmamaları için yazıyorum. Ben artık hakkımı başka yollarla arayacağım. Umarım başka hiç kimse aynı duruma düşmez.

 • Vatan Bilgisayar Temsilcisi26 Aralık 2014

  Değerli Müşterimiz; Tarafınıza iletişim kanalı ile bilgi verilmiştir. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra size geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla. Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş www.vatanbilgisayar.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön