Vatan Bilgisayar Serviste Telefonumu Kırdı.

Can A. |

12-13 gün önce Vatan Bilgisayar Bostancı şubesindeki teknik servise henüz 2 aylık olan Sony Xperia Z2 telefonumu 4-5 sorunu nedeniyle teslim ettim. Dün mesaj geldi telefonunuzu alabilirsiniz dediler. Telefona ne yapıldığını sorduğumda genel bakım temizlik ve yazılım yüklemesi yapıldığını söylediler. Telefonu kontrol etmek için teslim aldım ve telefonun arka camının alt kısmında boydan boya bir kırık olduğunu fark ettim.

Müşteri temsilcisi arkadaşın bana söylediği; biz bunu servise tekrar yönlendirelim. Kargo firması ile görüşsünler yükümlü kim ise ona yükleyelim. Telefonu yaptırıp geri göndersinler. Telefon 2 aylık neden camını değiştireyim ki ? Telefonun kesinlikle değiştirilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Müşteri Hiz. Personel Yetkili Ser. Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Can A.
  15 Eylül
  11:41

  Telefonumu servise verdiğim 1 ayı buldu. Servisten kırık dönen telefonumu değişim talep ettiğim halde, bugün vatan bilgisayardan gelen mesaj : Cihazınız teslime hazırdır servis formu ile teslim alabilirsiniz. YEtkili servis teleservice aradığımda ise sesli yanıt sistemi mekanik onarımı yapıldığına dair msj veriyor. BEn 2 aylık telefonu kırdıktan sonra bide üzerini sıvayarak tamir edip gönderilmesini kabul etmiyorum. Tüketici hakem heyetine başvuracağım!!!

 • Can A.
  31 Ağustos
  09:53

  10 gun servis suresi bekledim. bi 10 gun daha beklemek iatemiyorum. bu islem en gec sali gunu tamamlanmazsa tuketici haklarina basvuracagim.

 • 29 Ağustos
  17:12

  Değerli Müşterimiz;

  Konu ile ilgili talebiniz değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra size geri dönüş yapılacaktır.

  Saygılarımızla.


  Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş
  www.vatanbilgisayar.com