Vatan Bilgisayar Servisi Hala Cihazı Göndermedi!

Eren A. |

Bu konudaki 2. Şikayetim bu ve 3. Şikayetimide yazacağım. Hem paramı hem zamanımı alıyorlar ve rahat rahat bekleyin diyorlar. Böyle şirketler nasıl bu durumlara düşüyorlar, anlamıyorum. 2 aydır telefonum serviste. Arayıp soruyorum, halen serviste deyip çekiliyorlar. Bir şey dediğimde de yetkili servisle görüşün diyorlar. Telefonu Vatan Bilgisayar'a veriyoruz başka iş güzarlarla muhatap olacağız. Kapsından geçmem bir daha Vatan Bilgisayar'ın.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme Personel İlgisizliği Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Aralık
  13:07

  Bilindiği üzere garanti verme işlevi ithalatçı- imalatçı/üretici sorumluluğundadır.
  Ve garanti veren firma bilgisi de Garanti Belgesinde yer almaktadır.

  Şu hususu önemle ve bilhassa belirtmek isteriz ki; VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olup, YETKİLİ TEKNİK SERVİS değildir.

  Tüketicilerin seçimlik haklarını kullanmaları için oluşması gereken koşullar vardır, öncelikle ürünlerin belirtilen sürelerde AYIPLI olduğunun ortaya çıkması lazım gelmektedir. Dolayısıyla öncelikle ürünün ayıplı olduğunun yetkili servis raporu ile tespit edilmesi gerekmektedir.

  VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olduğunu ve YETKİLİ TEKNİK SERVİS olmadığını tekrar hatırlatmak isteriz.

  Tüketicilerin ürünle ilgili şikâyetleri var ise, ürünün yetkili servisi tarafından muayene edilmesi ve durumun rapor ile tespit edilmesi gerekmektedir.

  Saygılarımızla