18 Ocak 2014

Vatan Bilgisayar Servisi 50 TL Ücret Talep Ediyor.

22.01.2013 tarihinde Vatan Bilgisayar Adana'dan almış olduğum 4 adet navigasyon cihazından birisi arızalandı ve mağazaya arıza kaydı açarak teslim ettik. Bugün cep telefonuma cihazın arıza bedelinin 42,37 +kdv olduğunu içeren bir mesaj geldi. Müşteri temsilcisi ile görüştüğümde cihazın bataryasının arızalı olduğu söylenerek görüşme sonlanıyor.

Kendilerine soruyorum cihazın kendi şarj aleti ile şarj edildiği diğer cihazlarında aynı şartlarda kullanılmasına rağmen bu şekilde bir arıza ile karşılaşılmadığı yapılacak işlemin garanti kapsamında yapılmasını istiyorum. Aksi halde konuyu tüketici mahkemesine taşıyacağımı belirtmek isterim. Oz aman satarken cihaza garanti vermeyin. Servis no:56MS0020627.

Serhat 95 Okunma

Cevaplar

  • Serhat 20 Ocak 2014

    Müşteri temsilcisi bayan beni aradı fakat kendiside servisin söylemiş olduğu sölzeri aynen söylüyor fakat bneim sormuş olduğu sorulara teknik olarak cevap veremiyor.bir cihazın bataryası neden bozulur bana bunu somut birşeylerler açıklasınlar.pilin neden garanti dışı kaldığı bilgisini vermeden varsayımlar üzerinden konuşuyorlar.cihazı orjinal şarj aleti ile kullanmaktayım.ben bu şekilde ücretli kesinlikle kabul etmiyorum gerekirse meblağ küçük olmasına rağmen tüketici mahkemesine gideceğim hiç kimse tüketiciyi aldatamaz sanayi bakanlığına kadar şikayette bulunacağım.

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimize iletişim kanalı ile bilgi verilmiştir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön