Vatan Bilgisayar Servise Bilgisayarımı Gönderdim Ama Tamir Etmiyorlar!

Ebru K. |

13.03.2015 tarihinde bilgisayarımı Etiler (Dalmaz) Vatan Bilgisayar şubesine tamir için teslim ettim. Daha sonra bilgisayarım garanti kapsamında olmasına rağmen 45 TL ücret çıktığına dair Vatan Bilgisayar'dan mesaj aldım. 20.03.2015 tarihinde şubeye gidip 45 TL tamir bedelini ödemeyi kabul ettiğime dair imza attım. Fakat aradan haftalar geçmesine rağmen vatandan hiçbir haber alamadım.

Bunun üzerine 02.04.2015 tarihinde tekrar Etiler Vatan Bilgisayar şubesine bilgisayarımla ilgili haber almak için uğradığımda, bana bilgisyarımın tamir edilmeden geri gönderileceğini çünkü benim imzaladığım kağıdı kaybettiklerini söylediler. Ben haftalardır tamir olmasını beklerken, bilgisayarımın bana bozuk bir şekilde geri gönderileceğini öğrendim.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Ser. Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ebru K.
  08 Nisan
  18:20

  Evet bana ulastiniz ama sadece para istemek için. Benim mağduriyetimi gidermek adına herhangi bir cabaniz olmadı maalesef.

 • 07 Nisan
  15:27

  Müşterimize iletişim kanalı ile bilgi verilmiştir.

  Saygılarımızla.


  Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş
  www.vatanbilgisayar.com

 • 06 Nisan
  11:51

  Değerli Müşterimiz;

  Konu hakkında size geri dönüş yapılmış olup, ulaşılamamıştır. Size ulaşabileceğimiz irtibat numarası iletebilir misiniz.

  Saygılarımızla.


  Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş
  www.vatanbilgisayar.com

 • 02 Nisan
  18:32

  Değerli Müşterimiz;

  Konu ile ilgili talebiniz değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra size geri dönüş yapılacaktır.

  Saygılarımızla.


  Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş
  www.vatanbilgisayar.com