Vatan Bilgisayar Servis Sorunu!

Serdar A. |

Ağustos ayında i-Phone 5S model telefonumu servise (genpa) gönderilmesi için teslim ettim, servisin çıkarttığı ücreti ödemeyi red ettiğimden telefonumu geri istediğim halde 2 ay olacak nedense telefonumu iade eden yok. Servisi aradığımda mahkeme yolunuz açıktır diyor birde. Elbette açık ve gereken başvurular yapılır. Bunların telefon vereceği olmadığından yeni bir tane aldık.

Etiketler :

Ürün İade Yetkili Ser. Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Aralık
  13:43

  Konu sonuçlandı.

  Saygılarımızla.


  Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş
  www.vatanbilgisayar.com

 • Serdar A.
  07 Kasım
  14:13

  3 ayın sonunda telefonumu zorlada olsa alabildim, bu kezde fatura ve belgelerim gelmedi. nasipse birkaç ay sonra onlarda gelebilir. vatan kartınızıda şubenize iade ettim ben bir faydasını görmedim siz görürsünüz inşallah. Sadece garanti sebebiyle tercih ettiğim firmada bu derece sorun çıkması bunun gereksiz olduğunu gösteriyor. Vatan computerde satılan bütün ürünlerin aynısı internet sitelerinde %20-30 daha ucuz. garanti hizmetin daha çok mağdur edecekse , müşteri memnuniyeti umrunda değilse neden seni tercih edeyim ki

 • Serdar A.
  03 Kasım
  11:43

  22 ağustosta teslim ettiğim telefonu 1 KASIM da geri alabildim, gerçi fatura ve belgelerimi henüz vermediler onlarında kendine ait süreci var sanırım. 2,5 ay elinizde sebepsiz yere telefonumu tuttunuz, verdiğiniz vatan card ve ne varsa zaten iade ettim, arkadaşımın yanında bile olsa hiçbir şubenize girmeyeceğim.

 • 10 Ekim
  16:19

  Değerli Müşterimiz;

  Tarafınıza iletişim kanalı ile bilgi verilmiştir. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra size geri dönüş yapılacaktır.

  Saygılarımızla.


  Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş
  www.vatanbilgisayar.com