11 Nisan 2013

Vatan Bilgisayar Şebeke Sorunu Var!

29, 03, 2013 tarihinde İzmir/karabağlar şubesinden aldığım apple iphone 4s 16gb cep telefonunda ciddi şekilde şebeke sorunu yaşadım günümüzde 20 tl'ye satın aldığımız bir tlf ile rahat rahat konuşuluyor fakat 1600 tl vermeme rağmen konuşmak nasip olmadı. 08, 04, 2013 tarihinde aldığım mağazaya geri götürdüğümde servise göndereceklerini ve 2 hafta içinde sorunun belli olacağını söylediler.

Ayrıca 4445656 nolu telefonu arayarak oradan da takip edebilirsin dediler bu numarayı aradığımda 20 iş günü içinde belli olacak diyorlar. ben ürünü iade etmek istediğimde kabul etmiyorlar. ben bu kadar beklemek zorunda değilim ürün sizin arkasında durun acil çözüm üretin.

Erkan 75 Okunma

Cevaplar

  • Erkan 22 Nisan 2013

    VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. NİN MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ NERDE KALDI.???sizden benim birdaha alışveriş yapmam mümkünmü ? ayıplı ürün dediğiniz sizin ürününüz!!benim faturamda vatan bilgisayar yazıyor.ben aldığım telefonu ihtiyacım olduğu için aldım 08,04,2013 den beri telefonun serviste beni nekadar mağdur ettiğinizin farkındamısınız.? mahalle arasında telefon satan dükkanlar dahi sattığı telefon arıza yaptığında servise gönderdiğinde yerine yedek kullanması için müşterisine telefon veriyor.

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi14 Nisan 2013

    Bilindiği üzere garanti verme işlevi ithalatçı- imalatçı/üretici sorumluluğundadır. Ve garanti veren firma bilgisi de Garanti Belgesinde yer almaktadır. Şu hususu önemle ve bilhassa belirtmek isteriz ki; VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olup, YETKİLİ TEKNİK SERVİS değildir. Tüketicilerin seçimlik haklarını kullanmaları için oluşması gereken koşullar vardır, öncelikle ürünlerin belirtilen sürelerde AYIPLI olduğunun ortaya çıkması lazım gelmektedir. Dolayısıyla öncelikle ürünün ayıplı olduğunun yetkili servis raporu ile tespit edilmesi gerekmektedir. VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olduğunu ve YETKİLİ TEKNİK SERVİS olmadığını tekrar hatırlatmak isteriz. Tüketicilerin ürünle ilgili şikâyetleri var ise, ürünün yetkili servisi tarafından muayene edilmesi ve durumun rapor ile tespit edilmesi gerekmektedir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön