Vatan Bilgisayar Satın Aldığım Ürün Elime Ulaşmadı.

Sinan K. |

Vatan Bilgisayar'dan 25.11.2014 tarihinde satın almış olduğum ürünlerden bir tanesi 30.12.2014 tarihine kadar elime ulaşmadı. Defalarca kendilerini aramış olmama rağmen durumu yetkililere ileteceklerini söylemekten başka bir şey yapmadılar. Bu Vatan Bilgisayar'da yaşadığım sorunlardan sadece bir tanesi. Artık Vatan Bilgisayar'dan ürün almamayı tercih ediyorum.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sinan K.
  11 Ocak
  01:29

  Nihayet Şikayetvar.com üzerinden yaptığım şikayet üzerine Vatan Bilgisayar yetkilileri tarafından arandım ve satın almış olduğum ürün çok kısa sürede elime ulaştı. Fakat bu sefer de ürüne ait fatura elime ulaşmadı. Nasıl bir sistemleri vardır çözemedim. Elime ulaşmayan ürüne değişim kuponuyla ürün yollamak nasıl bir satış mantığıdır. Rica ediyorum yolladığınız ürünün faturasını da tarafıma ulaştırın. Şikayetvar.com sitesine teşekkür ederim 1 aylık çabalarımla elde edemediğim ürüne kavuşmamı sağladılar. Vatan Bilgisayar müşteri hizmetlerinden çok daha iyi hizmet üretiyorlar.

 • 31 Aralık
  15:11

  Değerli Müşterimiz;

  Tarafınıza iletişim kanalı ile bilgi verilmiştir. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra size geri dönüş yapılacaktır.

  Saygılarımızla.


  Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş
  www.vatanbilgisayar.com