31 Aralık 2014

Vatan Bilgisayar Satın Aldığım Ürün Elime Ulaşmadı.

Vatan Bilgisayar'dan 25.11.2014 tarihinde satın almış olduğum ürünlerden bir tanesi 30.12.2014 tarihine kadar elime ulaşmadı. Defalarca kendilerini aramış olmama rağmen durumu yetkililere ileteceklerini söylemekten başka bir şey yapmadılar. Bu Vatan Bilgisayar'da yaşadığım sorunlardan sadece bir tanesi. Artık Vatan Bilgisayar'dan ürün almamayı tercih ediyorum.

Sinan 755 Okunma

Cevaplar

  • Sinan 11 Ocak 2015

    Nihayet Şikayetvar.com üzerinden yaptığım şikayet üzerine Vatan Bilgisayar yetkilileri tarafından arandım ve satın almış olduğum ürün çok kısa sürede elime ulaştı. Fakat bu sefer de ürüne ait fatura elime ulaşmadı. Nasıl bir sistemleri vardır çözemedim. Elime ulaşmayan ürüne değişim kuponuyla ürün yollamak nasıl bir satış mantığıdır. Rica ediyorum yolladığınız ürünün faturasını da tarafıma ulaştırın. Şikayetvar.com sitesine teşekkür ederim 1 aylık çabalarımla elde edemediğim ürüne kavuşmamı sağladılar. Vatan Bilgisayar müşteri hizmetlerinden çok daha iyi hizmet üretiyorlar.

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi31 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz; Tarafınıza iletişim kanalı ile bilgi verilmiştir. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra size geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla. Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş www.vatanbilgisayar.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön