Vatan Bilgisayar Reklam Mesajları Almak İstemiyorum!

Hakan E. |

Firmanızdan her cuma ve cumartesi günü telefonuma reklam mesajı geliyor. Müşteri hizmetlerinizi aradığım zaman konuştuğum kişi telefon üzerinden böyle bir talepte bulunamayacağımı, sitenizdeki iletişim bölümünden mesaj yazarsam şikayetimin dikkate alınacağını söyledi. Ancak gönderdiğim mesaja rağmen reklam mesajları gelmeye devam ediyor.

İznim alınmadan reklam mesajı gönderiyorsunuz. Üstelik telefon ve maille iletişime geçmeme rağmen beni muhatap almıyorsunuz. Bu reklamları göndermenizi istemiyorum. Reklam mesajlarınız gelmeye devam ederse hiçbir şekilde firmanızdan alışveriş yapmayacağım.

Etiketler :

Reklam-SMS

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan E.
  05 Aralık
  15:24

  İlerleyen zamanda 6563 numaralı "elektronik ticaretin düzenlenmesi hakkında kanun"un 14. maddesi ile gönderdiğiniz mesajları delil olarak gösterip, şirketinizle ilgili şikayette bulunacağımı da bilin.

 • Hakan E.
  14 Kasım
  13:09

  Konuyla ilgili hiçbir şekilde benimle iletişime geçilmedi. Ve telefonuma reklam gelmeye devam ediyor. Artık bu firmadan ne alışveriş yaparım nede bir başkasına öneririm. Resmen izinsiz mesaj atılarak rahatsız ediliyorum.

 • 24 Ekim
  17:04

  Değerli Müşterimiz,

  Konu hakkında gerekli aksiyonlar alınmıştır.

  Saygılarımızla.

  Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş
  www.vatanbilgisayar.com