16 Nisan 2013

Vatan Bilgisayar Refurbished Ürün Satışı!

Vatan Bilgisayar 23. 3. 2013 de refurbrish ürünü bana sattı 6 gün sonra fark ettim 29. 3. 2013 de değişim istedim servise yönlendirildim, servis sıfır paketi gözümün önünde açılmış olan 15 saat çalışmış notebook için içi açılmış, garanti etiketleri yırtılmış gerekçesiyle (vidalarıyla oynandığını görüp refubrished olduğunu düşünerek iade etmek istediğim notebook için) benden 200 TL onarım ücreti istiyor. LENOVO Z500

Halit 323 Okunma

Cevaplar

 • Halit 14 Mayıs 2013

  Bir de tutmuş yukarıdaki yazıyı yazıyorlar bana defolu ürün sattınız, beni zarar soktunuz, mağdur ettiniz. İnşallah sizin de şirketinizin başına cironuz boyutunda aynı şeyler gelir de zarar edersiniz. Çevremde herkesi etkileyip firmanızdan alış veriş yapmamaları için uyarıyorum. Siz zaten teknik servis olsanız da o işi de beceremezsiniz o da ayrı olarak kanaatimdir.

 • Vatan Bilgisayar Temsilcisi14 Mayıs 2013

  Bilindiği üzere garanti verme işlevi ithalatçı- imalatçı/üretici sorumluluğundadır. Ve garanti veren firma bilgisi de Garanti Belgesinde yer almaktadır. Şu hususu önemle ve bilhassa belirtmek isteriz ki; VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olup, YETKİLİ TEKNİK SERVİS değildir. Saygılarımızla

 • Halit 20 Nisan 2013

  Ürünü Tüketici Mahkemesine başvurmak üzere teslim aldım. Bir laptopu ne kadar dıştan inceleyip kontrol etseniz de kapaklarının içindeki garanti etiketlerini göremezsiniz, hakkımı her kulvarda ve gerekirse de çirkeflik yaparak arayacağım. Paramı VATANBİLGİSAYAR çöplüğüne atmayacağım.

 • Halit 18 Nisan 2013

  Bu yazıyı okuyanlara nacizane önerim ürünü teslim alırken vidasına kadar kontrol edin fakat benim durumum öyleki vidası sağlam olsa fark etmeseydim bile içindeki garanti etiketleri yırtık olduğu için ürün yinede elimde patlayacaktı. Alışverişten önce tekrar düşünün derim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön