Vatan Bilgisayar Personel Tavrı Çok Kaba!

Mehmet Emin Ç. |

Vatan Bilgisayar'dan 14 Ekim 2014 salı günü alışveriş yaptım. Bir adet taşınabilir hard disk ve bir adet telefona takılabilen usb bellek aldım. Fakat aldığım usb telefonuma uyumlu çıkmadı. Oysa alırken satıcı arkadaşa telefonumu göstermiştim. Ürünü kullanamayacağım için iade etmek istedim.

Ancak müşteri hizmetlerinde çalışan, ürünü servise göndereceğini ve bunun bekleme süresinin 23 gün olduğunu söyledi. Bende bunun anlaşılır birşey olmadığını, ürünü geri alarak bana ürün bedelini ödemelerini beklediğimi söyledi. O personelin tavır ve davranışları oldukça kaba, yüz mimikleri, konuşmaları çirkindi. Ben de müşteriyle böyle konuşamayacağını kendisine anlattım. Vatan Bilgisayar'dan şikayetçiyim.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme Personel Davranışı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Emin Ç.
  27 Ekim
  11:36

  Bir kere vatan genel merkezinden telefonla aradılar.Sorunumu dinlediler ve bana hak verdiler.En kısa sürede sorunu çözerek beni arayacaklarını söylediler.neredeyse 10 gün geçti,ses seda yok.

 • 21 Ekim
  15:42

  Değerli Müşterimiz;

  Tarafınıza iletişim kanalı ile bilgi verilmiştir. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra size geri dönüş yapılacaktır.

  Saygılarımızla.


  Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş
  www.vatanbilgisayar.com