04 Eylül 2014

Vatan Bilgisayar Parasını Aldığı Ürünü Göndermiyor.

Vatan Bilgisayar'ın internet sitesinden 01.08.2014 tarihinde cep telefonu bataryası siparişi verdim. Ertesi gün kredi kartımdan 113TL'lik ürün bedelini tahsil etmelerine rağmen tam 1 aydır ürünü gönderemediler. 444 5656 numaralı müşteri hizmetleri hattı ya sürekli meşgul çalıyor ya da minimum 20 dakika sırada bekletiyor.

Siparişi vermemden bugüne kadar 4 kez müşteri temsilcileriyle görüştüm, hepsinde oyalayıcı cevaplar alıyorum ve ürün ortada yok. En son 3 gün önce aradığımda siparişin iptalini istedim ve şu anda para iadesi için bekliyorum. Sanırım başka bir yorum yapmama gerek yok şu durumda.

Cengiz 2.094 Okunma

Cevaplar

 • Vatan Bilgisayar Temsilcisi24 Eylül 2014

  Konu sonuçlandı. Saygılarımızla. Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş www.vatanbilgisayar.com

 • Vatan Bilgisayar Temsilcisi06 Eylül 2014

  Değerli Müşterimiz; Konu ile ilgili talebiniz değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra size geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla. Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş www.vatanbilgisayar.com

 • Cengiz 05 Eylül 2014

  Ben de size haftalardır ulaşmaya çalışıyorum sayın Vatan Bilgisayar yetkilileri... Bütün anlattıklarıma cevabınız bu mu?

 • Vatan Bilgisayar Temsilcisi05 Eylül 2014

  Değerli Müşterimiz; Konu hakkında 16:13 sularında size geri dönüş yapılmış olup, ulaşılamamıştır. Saygılarımızla. Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş www.vatanbilgisayar.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön