17 Şubat 2014

Vatan Bilgisayar Para İadesini Yapmıyor.

Tefal marka bir tost makinesi aldım. 5 Şubat'ta ürün elime ulaştı. Kargo görevlisinin yanında kutuyu açtım ve baktım kulp kısmı çatlak ve kırık hemen kargo görevlisine aynı dakika da Vatan Bilgisayar'a göndermesi için verdim. Fakat Vatan Bilgisayar'a defalarca mesaj yazdım sayfasından ürünün yenisini gönderilmesini ya da para iadesinin yapılmasını istedim.

Fakat ne bir işlem yapıldı ne de bana ulaşıldı. Müşteri hizmetlerini her aradığımda karşımda doğru düzgün bir muhatap bulamadım. Bu nasıl bir şey anlamadım param ile mağdur etti. Vatan Bilgisayar kullanmadığım ürünün ilk taksitini de ödedim. Paramın iadesini istiyorum diyorum ama karşımda bir yetkili bulamıyorum. Bir daha asla Vatan Bilgisayar'dan bir şey almam.

Çiğdem 95 Okunma

Cevaplar

 • Vatan Bilgisayar Temsilcisi24 Şubat 2014

  Müşterimiz ile iletişime geçildi. Konu çözümlendi. Saygılarımızla.

 • Çiğdem 24 Şubat 2014

  Vatan bilgisayarı arıyorum fakat karşımda muhatap bulamıyorum.nasıl müşteri memnuyetsiz edilir bunu güzel başarıyor vatan bilgisayar.

 • Vatan Bilgisayar Temsilcisi21 Şubat 2014

  Müşterimize iletişim kanalı ile bilgi verilmiştir. Saygılarımızla.

 • Çiğdem 20 Şubat 2014

  Hala çözüm yok kaç haftadır paramı aldılar fakat geri iadesini yapmadılar.

 • Vatan Bilgisayar Temsilcisi17 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz; Talebiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu hakkında gerekli araştırma yapılıp geri dönüş yapılacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön