14 Ağustos 2014

Vatan Bilgisayar Ödemem Yapıldı.

Vatan Bilgisayar A.Ş'den 2012 temmuz ayında olmuş aldığım bilgisayarım servise gittiği sıra 260 tl karşılığında alt kasa değişecek denilmesine rağmen 260 tl ye sadece hard disk kapağı değişmiştir. bunun üzerine 2013 eylül ayında hakem heyetine başvurdum ve benim lehime karar verildi ancak ödeme yapmadılar.

Bunun üzerine mahkeme açarak kararı ilamlı olarak mahkemede lehime karar verildi. karar sonucunda icra takibi başlattım. 25 temmuz 2014 de tebligat ellerine ulaşmasına rağmen hala bunca karara rağmen ödemeyi yapmıyorlar ve ben bu yüzden çok mağdur oldum. 1 yıldır bu işi için durmadan uğraşıyorum. paramın bir an önce ödenmesini istiyorum.

Muhammed 102 Okunma

Cevaplar

  • Muhammed 27 Ağustos 2014

    1.5 YIL BOYUNCA KULLANAMADIĞIM BİLGİSAYARIMIN ÜCRETİNİ GERİ ALMAK İÇİN UĞRAŞTIM. BİR SÜRÜ SEBEP ÖNE SÜREREK ÖDEME YAPMAMAKTA DİRETTİLER. DAVA AÇTIM BİRDE DAVA SÜRECİYLE UĞRAŞTIM. 1.5 YIL SONRA ONCA EMEK SONUCU ZORDA OLSA PARAMI ALDIM. BANA BU SÜREÇTE ÇEKTİRDİKLERİ EZİYETTEN DOLAYI FİRMAYA VE FİRMA ÇALIŞANLARINA HAKKIMI HELAL ETMİYORUM.

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi27 Ağustos 2014

    Müşterimiz ile iletişime geçildi. Konu çözümlendi. Saygılarımızla. Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş www.vatanbilgisayar.com

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi18 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz; Konu ile ilgili talebiniz değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra size geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla. Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş www.vatanbilgisayar.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön